s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Германии Тест на знання англійської мови як іноземної


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Тест на знання англійської мови як іноземної

Журнал «Сучасна освіта» №11, листопад 2015 рік

Знання німецької та /або англійської мов (залежно від обраної спеціальності) - одна з головних вимог, що пред'являються німецькими вузами до іноземних абітурієнтів. Причому просто довідки про відвідування мовних курсів (у Німеччині або у себе на батьківщині) при вступі мало. Вузи ФРН вимагають пред'явити документ, що підтверджує успішне складання мовного іспиту.

Тому, хто збирається вивчати в німецькому вузі англомовну спеціальність, підтверджувати володіння німецькою мовою не треба, зате доведеться складати тест на знання англійської. Найпоширеніший сертифікат, що визнається у вузах Німеччини, - TOEFL (Test of English as a Foreign Language). Також без проблем приймаються дипломи про складання іспитів, розроблених Кембриджським університетом (повністю або частково у співпраці з іншими інститутами): IELTS (International English Language Testing System), CPE (Certificate of Proficiency in English) або CAE (Certificate of Advanced English).

Окремі вузи приймають також сертифікати TOEIC (Test of English for International Communication) і BEC 3 (Business English Certificate). Слід врахувати, що у деяких сертифікатів (як TOEIC або TOEFL) обмежений термін придатності - два роки. Після цього, в разі необхідності підтвердження мовної компетенції, іспит потрібно перескладати. При подачі заявки до німецького ВНЗ слід пред'являти тільки актуальну версію мовного диплома.

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!