s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Стипендії і гранти Гранти Інституту Лагранжа для навчання в магістратурі у Франції в 2015-2016 нроці


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

 

kpi logo

 

 

ОРEN DAY ТЕФ 18.06.22 

Навчально-науковий інститут

атомної та теплової енергетики

(ТЕФ)

КПІ ім. Ігоря Сікорського

запрошує абітурієнтів та всіх бажаючих

на онлайн-зустріч 18.06.22 об 11:00.


Підключайтесь та дізнавайтесь:

  • Роботодавці та студенти  про спеціальності: 121,122,142,143, 144, 151 - актуальність, стабільність, майбутнє.
  • Особливості вступу 2022. 
  • Неформально про навчання.

 

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ЗУСТРІЧІ:

https://meet.google.com/scs-cieq-oqa


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ: HTTPS://TEF.KPI.UA/ 

kpi tef logo1 


 

Гранти Інституту Лагранжа для навчання в магістратурі у Франції в 2015-2016 н\році

Міжнародний інститут теоретичної та спостережної космології і фізики високих енергій, Інститут Лагранжа (The Lagrange Institute, Франція), пропонує стипендії студентам магістратури, що спеціалізуються у фізиці, астрофізиці, фізиці елементарних частинок, космології та ядерної фізики.

Претендувати на участь у програмі можуть студенти будь-якої країни світу, що мають Bachelor degree / Master 1 degree / Engineering Diploma у фізиці, астрономії та астрофізики, що пройшли, щонайменше, чотирирічний курс навчання з профільних для програми спеціальностей, і мають щонайменше 240 кредитів відповідно до європейської системи кредитних одиниць.

Академічний рік для стипендіатів розпочнеться 1 вересня 2015 року та триватиме до 30 червня 2016 року.
Щомісячно (з 1 вересня 2015 по 30 червня 2016) учаснику програми буде виплачуватися стипендія в розмірі 1100 євро. Стипендіату належить самостійно сплатити реєстраційний внесок і внесок до фонду соціального страхування. У 2014-2015 академічному році ці виплати становили 256 і 213 євро відповідно.

Заявки на участь у програмі NPAC (Nuclei, Particles, Astroparticles and Cosmology / Nuclei, Particles, Astroparticle and Cosmology) приймаються до 31 травня 2015 року, на участь у програмі AAIS (Astronomy, Astrophysics and Space Engineering / Astronomy, Astrophysics and Space Engineering) - до 15 червня 2015 року.

Інформація про програму на сайті Інституту Лагранжа: http://ilp.upmc.fr/scholars-program.php

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.