s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Стипендії і гранти Гранти Інституту Лагранжа для навчання в магістратурі у Франції в 2015-2016 нроці

Гранти Інституту Лагранжа для навчання в магістратурі у Франції в 2015-2016 н\році

Міжнародний інститут теоретичної та спостережної космології і фізики високих енергій, Інститут Лагранжа (The Lagrange Institute, Франція), пропонує стипендії студентам магістратури, що спеціалізуються у фізиці, астрофізиці, фізиці елементарних частинок, космології та ядерної фізики.

Претендувати на участь у програмі можуть студенти будь-якої країни світу, що мають Bachelor degree / Master 1 degree / Engineering Diploma у фізиці, астрономії та астрофізики, що пройшли, щонайменше, чотирирічний курс навчання з профільних для програми спеціальностей, і мають щонайменше 240 кредитів відповідно до європейської системи кредитних одиниць.

Академічний рік для стипендіатів розпочнеться 1 вересня 2015 року та триватиме до 30 червня 2016 року.
Щомісячно (з 1 вересня 2015 по 30 червня 2016) учаснику програми буде виплачуватися стипендія в розмірі 1100 євро. Стипендіату належить самостійно сплатити реєстраційний внесок і внесок до фонду соціального страхування. У 2014-2015 академічному році ці виплати становили 256 і 213 євро відповідно.

Заявки на участь у програмі NPAC (Nuclei, Particles, Astroparticles and Cosmology / Nuclei, Particles, Astroparticle and Cosmology) приймаються до 31 травня 2015 року, на участь у програмі AAIS (Astronomy, Astrophysics and Space Engineering / Astronomy, Astrophysics and Space Engineering) - до 15 червня 2015 року.

Інформація про програму на сайті Інституту Лагранжа: http://ilp.upmc.fr/scholars-program.php

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.