Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Університет Костянтина Філософа в Нітрі

Constantine the Philosopher University in Nitra

5.0/5 оценка (2 голосов)

Університет Костянтина Філософа в Нітрі (УКФ) названий на честь видатної особистості в історії міста Нітри й Словаччини - Костянтина Філософа (Святого Кирила, 827-869). Це сучасний європейський університет, у якому панують наука, духовна зрілість, високий професіоналізм, педагогічна майстерність, відкритість до спілкування з усім світом, а також пропонуються на вибір різноманітні навчальні програми трьох ступенів навчання.

Університет Костянтина Філософа в м. Нітра готує фахівців для багатьох сфер суспільної діяльності: педагогів для дошкільних, початкових, середніх і вищих навчальних закладів, митців, політологів, маркетологів, менеджерів туризму, перекладачів, катехитів, журналістів, культурологів, археологів, істориків, музеєзнавців, фізиків, математиків, програмістів, психологів, медичних і соціальних працівників тощо.

У світових рейтингах УКФ незмінно утримує місце в десятці найкращих словацьких університетів.

Досягнення університету високо оцінені шістьма рейтинговими агентствами: SCIMAGO Institutions Rankings (SIR) – 5-те місце; QS EECA Rankings – серед 200 найкращих університетів і 6-те місце серед словацьких університетів; University Ranking by Academic Performance (URAP) – 6-те місце; 4 International Colleges & Universities (4ICU Ranking) – 10-те місце; Webometrics Ranking – 8-ме місце; EduRoute Ranking – 4-те місце.

Навчання в університеті здійснюється виключно за акредитованими навчальними програмами, в денній або заочній формах. Факультети пропонують усі три ступені навчання: бакалаврський, магістерський і докторантура.

Навчання на здобуття ступеня бакалавра (перший ступінь вищої освіти) зазвичай триває три роки, на магістра (другий ступінь вищої освіти) – два роки. Стандартна тривалість навчання за докторською програмою (третій ступінь вищої освіти) денної форми – три роки (максимум чотири роки), а заочної форми – не більше п'яти років.

Чому навчатися в УКФ:

 •     Університет Костянтина Філософа в Нітрі – шостий найкращий університет Словаччини за Рейтингом найкращих університетів 2018 (EECA QS Rankings 2018 TOP 200).
 •     Університет Костянтина Філософа в Нітрі – п'ятий з 12 найкращих університетів Словаччини за рейтингом SCIMAGO 2017 року.
 •     Університет Костянтина Філософа в Нітрі приймає українські документи про освіту.

УКФ пропонує:

 •     широкий спектр навчальних програм із вибором міжфакультетних навчальних спеціальностей;
 •     широкий спектр предметів на вибір, якими студент може самостійно доповнити і розширити програму свого навчання;
 •     підготовчі курси із вивчення словацької мови;
 •     самостійно складати план власного навчального навантаження, обирати ритм і зміст навчання відповідно до своїх потреб та інтересів;
 •     можливість участі у міжнародних навчальних, дослідницьких та програмах мобільності / обміну;
 •     керівництво та наставництво провідних наукових та дослідницьких колективів, що здобули міжнародне визнання;
 •     проживання в студентських гуртожитках;
 •     широкий спектр безкоштовних культурно-розважальних, спортивних заходів у вільний час;
 •     можливість використання студентських знижок.

Вища освіта в університеті базується на Європейській системі трансферу кредитів (European Credit Transfer System), що гарантує сумісність з навчальними програмами провідних навчальних закладів Європейського Союзу.

Факультет природничих наук
Навчання на факультеті організоване за акредитованими науковими та професійними програмами бакалавріату, магістратури та аспірантури. Спираючись на більш ніж 60-річні традиції, багатий досвід словацької вищої освіти, використовуючи надсучасне навчально-лабораторне обладнання, факультет готує вчителів із природничих предметів, математики та інформатики.

Факультет соціальних наук та охорони здоров'я
Забезпечує вищу освіту в галузях психології, соціальної роботи, соціальних послуг і консультування, медсестринських та термінових медичних послуг. Отриманий рівень освіти дає право на захист докторського ступеня та здобуття звання професора з двох провідних дисциплін – психології та соціальної роботи. Надобутий у факультетській лікарні міста Нітра та у широкій мережі закладів соціального, та медичного консультування професійний досвід суттєво розширює можливості працевлаштування. Випускники знаходять роботу у  соціальних, консультаційних, освітніх закладах і медичних послуг.

Факультет Центральноєвропейських студій
Орієнтується на підготовку різнобічних професіоналів, здатних посісти гідне місце у різних сферах культури, державного управління, науки та досліджень, туризму та приватного сектору.

Філософський факультет
Готує фахівців з гуманітарних, соціальних і філологічних наук для сфер культури, науки, мистецтва, медіа, історії, державного управління та висококваліфікованих перекладачів, а також учителів початкових класів шкіл ІІ ступеня, середніх шкіл та університетів.

Педагогічний факультет
Забезпечує підготовку випускників за програмами учительства з академічних, художньо-освітніх, освітніх, професійних предметів і практичними навчальними програмами дошкільної та шкільної освіти. Випускники факультету мають можливість застосувати свої знання і вміння в сфері міжкультурного посередництва державного і громадського секторів, в установах регіонального розвитку, закладах туризму, спорту та відпочинку, бізнес структурах, у шкільних, позашкільних та інших навчальних закладах.

Місцезнаходження і контакти

 • Страна: Словакия
 • Город: Нітра
 • Адрес: Tr. A. Hlinku 1

Додаткова інформація

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!