Техніон — Ізраїльський технологічний інститут

Technion - Israel Institute of Technology

5.0/5 оценка (2 голосов)

Техніон - Ізраїльський технологічний інститут - є провідним центром науки, техніки та прикладних досліджень, а також одним з провідних університетів науки та техніки у світі. Техніон - державний університет, заснований в 1912 році, розташований на горі Кармель в Хайфі, з видом на Середземне море.

Technion foto1Техніон посідає 1-е місце в галузі цифрової освіти у всьому світі (Times Higher Education) та є 7-м університетом світу з питань штучного інтелекту (рейтинг CS). У Техніоні знаходяться визначні факультети, на яких серед інших навчалися троє недавніх лауреатів Нобелівської премії. Університет має довгий список видатних випускників, включаючи інженерів, науковців, лікарів, професорів та підприємців. Інститут є основним джерелом інновацій та інтелектуальної праці, яка рухає економіку.

Випускники Техніону створили промислову інфраструктуру Ізраїлю, посилили його технологічну обороноздатність та стали першопрохідцями його технологічних підприємств. Саме вони створили країні репутацію “Нації-Стартапу”. Техніон входить до топ-10 університетів за випуск провідних світових виконавчих директорів у галузі технологій. 67% ізраїльських компаній, які входять до списку Nasdaq, засновані або очолюються випускниками Техніону. Інститут також був визнаний одним з провідних світових підприємницьких екосистем, та став шостим членом престижного Альянсу університетів ЄвроТех - мережі вищих дослідницьких університетів вищого рівня, відомих своєю науковою досконалістю та яскравими інноваційними екосистемами.

 

Technion foto2

 

 Техніон пропонує кілька програм, які повністю викладаються англійською мовою на факультетах Техніону.

Студенти можуть скористатися стимулюючим розвиток середовищем та ультрасучасними лабораторіями - найдосконалішими у своєму роді. Досвід Техніону може суттєво розвинути самостійність, креативність та лідерські навички студентів в епоху стрімких технологічних змін. Випускники наших спеціальностей включають й керівників машинобудівної галузі, які займають ключові посади у високотехнологічних, урядових та оборонних галузях Ізраїлю та за кордоном.

Розглядаючи можливості для навчання за кордоном, багато вихідці з пострадянських країн обирають саме Техніон.

ВНЗ видає дипломи ступенів бакалавр наук, бакалавр мистецтв, магістр наук, магістр мистецтв, магістр ділового адміністрування, доктор медицини, доктор філософії.

У ВНЗ 18 факультетів, на яких можна вивчати 620 навчальних курсів і програм. Отримати диплом бакалавра можна за 50 спеціальностями, ступінь магістра і доктора наук – з 82 спеціальностями. В інституті навчається близько 14 000 студентів.

Перелік напрямів та спеціалізації

 • Авіаційна та ракетно-космічна техніка
 • Автоматизація та приладобудування  
 • Архітектура та будівництво
 • Біологія
 • Геодезія та землеустрій
 • Електроніка та телекомунікація  
 • Електрична інженерія  
 • Економіка та підприємництво  
 • Енергетика та енергетичне машинобудування  
 • Інформаційні технології  
 • Математика та статистика  
 • Металургія та матеріалознавство
 • Механічна інженерія
 • Охорона здоров’я / Медицина
 • Природничі науки
 • Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок
 • Системні науки та кібернетика
 • Сфера обслуговування
 • Транспорт та транспортні технології
 • Фізико-математичні науки
 • Хімічна та біоінженерія

 

Вимоги до абітурієнтів

Щоб вступити до Техніону, потрібно мати повну середню освіту, здобуту в Ізраїлі або в інших країнах. Визнаються й атестати про середню освіту, видані в державах колишнього СРСР. Абітурієнт може подавати заяву на вступ, якщо йому вже виповнилося 17 років.

Оплата навчання та стипендії

Навчання в Техніоні платне як для громадян Ізраїлю, так і для іноземців. Ізраїльтяни платять за навчання на бакалавріаті та в магістратурі в середньому 2 500 $ в рік. Для іноземців ціни істотно вище: близько 8 000 $ на бакалавраті та 13 000 $ - на магістратурі.

Навчання на "мехіні" також платне - близько 3 000 $ за річний курс.
Громадяни Ізраїлю можуть отримувати матеріальну допомогу від навчального закладу (так звану стипендію на основі потреб) при наявності фінансових труднощів. Для її отримання необхідно подати заявку, дані свого паспорта та ідентифікаційний номер.

Стипендії за проектом Perach виплачуються студентам, які не менше 4 годин на тиждень беруть участь у волонтерських освітніх проектах для дітей з малозабезпечених сімей. Виплати складають до 50 % вартості оплати навчання у виші.

Історична справка

Техніон був задуманий, на початку 1900-х років, в Німеччині єврейським фондом Езра, як школа інженерних та природничих наук. Перший камінь було закладено в 1912 році, але навчання розпочалося лише через 12 років потому, після інтенсивних дебатів з приводу мови навчання. Езрах вважав, що сучасний іврит не мова науки, тому наполягав на німецькій мові викладання. Однак, після першої світової війни і поразки в ній Німеччини, іврит був прийнятий як основна мова викладання.

Техніон було відкрито в 1924 році, хоча офіційна церемонія відкриття відбулася в 1925 році. На першому курсі навчалося 16 студентів. Єдиним факультетом був факультет цивільного будівництва.

Протягом 30-х років до Техніону переїжджають вчені з Нациської Німеччини та інших країн.

До відкриття інженерної школи при університеті Бен-Гуріона на початку 1970-х років Техніон був єдиним закладом Ізраїлю що надавав інженерну освіту.

Місцезнаходження і контакти

 • Страна: Израиль
 • Город: Хайфа
 • Адрес: Technion City, Ulman Building, 4th floor

Додаткова інформація

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!