Морський коледж Novikontas

Novikontas maritime college

5.0/5 оценка (2 голосов)

Бути моряком = бути впевненим в завтрашньому дні. Освіта в Морському коледжі Novikontas - це гарантія майбутньої стабільної роботи з гідним заробітком.

Novikontas foto1Морський коледж Novikontas - сучасний приватний навчальний заклад, що пропонує якісну міжнародну освіту і готує морських фахівців з дисциплін "Судноводій" і "Судновий механік".

Основною перевагою Морського коледжу Novikontas є те, що всі навчальні програми орієнтовані на придбання кваліфікації морського фахівця, що в себе включає теоретичні професійні знання і практичні навички роботи за фахом. У процесі підготовки використовуються інноваційні методи з використанням тренажерів для симуляції як робочих ситуацій на судні, так і реальних погодних умов в морі, а також навчання безпосередньо на борту судна. Здобувати знання, навички і професіоналізм допомагають досвідчені морські фахівці, справжні гуру своєї справи - капітани, штурмани і суднові механіки.

Цей підхід відповідає останнім тенденціям в світовій освіті і був схвалений Європейською комісією і ЮНЕСКО.

Випускники Морського коледжу Novikontas отримують не тільки акредитований диплом, а й практичні навички, необхідні для негайного початку роботи в морській галузі. Вже під час навчання студенти здобувають фінансову незалежність від батьків і набувають досвіду для побудови успішної морської кар'єри.

100% студентів коледжу забезпечені місцями для практики, багато хто продовжує кар'єру в компаніях, в яких проходили свою першу практику.

Студенти починають заробляти гроші вже на першій практиці (через 3-4 місяці після вступу). Після практики студенти коледжу здатні самостійно оплачувати своє подальше навчання, тим самим вкладаючи в свій розвиток власні кошти і отримуючи можливість заробляти ще більше!

Тривалість навчання:

Кваліфікація "Матрос":
Теоретична частина - 2,5 місяці
Гарантована оплачувана практика в морі на престижних міжнародних суднах - 4-6 місяців
Мова навчання - англійська / російська

Кваліфікація "Моторист":
Теоретична частина - 3 місяці
Гарантована оплачувана практика в морі на престижних міжнародних суднах - 4-6 місяців
Мова навчання - англійська / російська

Кваліфікація "Штурман":
Навчання - 3,5 роки
Мова навчання - англійська
Під час навчання студент ходить в морі в якості матроса і вчиться дистанційно.

Кваліфікація "Судновий механік":
Навчання - 3,5 роки
Мова навчання - англійська
Під час навчання студент ходить в морі в якості моториста і вчиться дистанційно.

Диплом Морського коледжу Novikontas високо цінується у всьому світі і дозволяє його випускникам отримати добре оплачувану, стабільну і престижну роботу на морських суднах будь-якої країни, типу і розміру.

Novikontas foto5 Novikontas foto3

Місцезнаходження і контакти

  • Страна: Латвия
  • Город: Рига
  • Адрес: Дунтес 17 а, Рига, Латвія

Додаткова інформація

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!