s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Польше Розчарований ВНЗ у якому навчаєшся? Переводься до Варшави!


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Розчарований ВНЗ у якому навчаєшся? Переводься до Варшави!

 Часто буває так, що навчаючись вже деякий час у навчальному закладі, обраному серед різноманіття освітніх пропозицій, що існують тепер в Україні, ми починаємо усвідомлювати, що вибір закладу або ж освітнього напрямку був не зовсім вдалий. Що  робити в такому випадку? Не позбавляти ж себе перспективи отримання вищої освіти? Звичайно ж  ні. Можна перевестись до іншого ВНЗ, наприклад у Варшаві.

     Під час вступної кампанії до варшавських ВНЗ, що шість років поспіль проводиться Польсько-Українською програмою "Освіта поль", чимало студентів скористались можливістю переведення. Найбільша кількість з них припала на студентів другого та третього курсів, оскільки саме на цьому етапі освіти можна більш реально оцінити свої перспективи. Перевівшись до польського ВНЗ, у багатьох випадках студент продовжує навчання без втрати року чи семестру, які  закінчив в Україні, Вирішальним у цьому є порівняння  навчальних програм обох ВНЗ та визначення академ-різниць, які студент зобов’язується виконати протягом певного навчального періоду. Не менш важливим є також  факт, що в процесі переведення від учасників програми "Освіта поль"  знання польської мови не вимагатиметься. Можливо для багатьох стане несподіванкою інформація про вартість освіти. Наприклад, навчання в рейтингових ВНЗ столиці Європейської держави Варшаві починається від 700 євро на рік, а проживання в гуртожитку європейських стандартів – від 60 євро на місяць. Терміни навчання є теж дещо інші, ніж в Україні: бакалавр – 3 роки, магістр – 2 роки.

      Закінчивши польський ВНЗ, випускник отримує Європейський диплом, що визнається у кр аїнах Європейського Союзу, а також в Україні та Росії.  Цей факт, в свою чергу, створює реальні можливості працевлаштування в Європі, а також різко збільшує конкурентноспроможність на вітчизняному ринку праці.

Детальніше про Польсько-Українську програму "Освіта поль"
за адресою
www.osvitapol.info

 

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!