s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Германии Sprechen Sie Deutsch?


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Навчаємося в Німеччині

№3 (56) 2009
 
  Стипендії для випускників DSD-шкіл
  З 2009 року DAAD пропонує стипендії для випускників шкіл, які під час навчання на батьківщині отримали Диплом з німецької мови "Deutsches Sprachdiplom" Конференції міністрів культури (DSD C1, раніше "DSD II") та виконують всі інші передумови для допуску до навчання у німецькому підготовчому коледжі і після його закінчення для вступу на повний курс навчання у німецькому ВНЗ або ж відразу для вступу на повний курс навчання до німецького ВНЗ.

  Нова програма DAAD "Підтримка демократії в Україні"
  Нова програма DAAD "Підтримка демократії в Україні" орієнтується на ВНЗ Німеччини, які мають партнерські зв'язки з українськими вищими навчальними закладами або дослідними установами. Стипендія виділяється на проведення фахових курсів, семінарів, конференцій в Україні або Німеччині. Проведення досліджень українськими науковцями в німецьких ВНЗ, які пов'язані з вищезазначеними заходами також підтримуються з боку DAAD.
  http://www.daad.de/hochschulen/ausschreibungen/09802.de.html

  Стипендії Віадріна на 2009/2010  рік
  Орієнтовно в лютому 2009 року в Інформаційному центрі DAAD у Києві почнеться прийом документів на стипендію Університету Віадріна на 2009/2010 навчальний рік. Інформація про стипендію з'явиться у лютому на сторінці www.daad.org.ua/ukr/stip_viadrina.htm

  Навчання та дослідження в Німеччині
  Бакалаврські, магістерські та аспірантські програми
  Технічний Університет м. Берлін пропонує випускникам за фахом "Механічна або промислова інженерія" з дипломом бакалавра та з досвідом роботи від 1 до 3 років міжнародну магістерську програму Global Production Engineering. З зимового семестру 2008/2009 пропонується, окрім вивчення основного фаху "Виробництво", також  спеціалізація "Сонячні системи".
  www.gpe.tu-berlin.de/index_extern.php/

  У часи глобалізації та швидкого розвитку технологій, все більшого значення набуває вміння правильно поставити завдання та його вирішити.
  Для того, щоб навчитися відповідати цим вимогам, Університет м. Есслінген пропонує магістерську програму International Industrial Management, надаючи ґрунтовну освіту як в сфері інженерних наук, включаючи інформатику, так і базові знання з економіки. www.hs-esslingen.de/de/29715
  Починаючи з зимового семестру 2007/08 в Університеті м. Гіссен пропонуються дві бакалаврські програми, в рамках яких студенти можуть поєднувати безліч навчальних дисциплін.
  http://www.uni-giessen.de/cms/studium/schule/hit/programm/kombinationsstudiengaenge

  Інститут інформатики та Інститут програмного забезпечення ім. Макса Планка у співпраці з Університетом м. Заарланд пропонують докторську програму у Дослідницькій школі обчислюваної техніки (IMPRS-CS). Подавати заявки на участь можуть усі випускники зі ступенем магістра або ті, хто отримав диплом бакалавра після закінчення дослідницького інституту та бажає отримати ступінь доктора наук.
  http://www.imprs-cs.de/de/ueberblick/phd/index_de.html  

  Університет Leuphana м. Люнебург пропонує магістерські програми за трьома напрямами: мистецтво та наука, менеджмент та підприємницька діяльність, а також освіта.
  Усі три програми однаково структуровані, є міжнародними та орієнтуються на європейський стандарт. Вони надають можливість студентам розвивати не лише наукову компетенцію, але й особисті лідерські, комунікаційні та організаторські здібності.
  www.leuphana.de/graduate-school/die-masterprogramme.html

  Міжнародно спрямована магістерська програма International Media Studies триває чотири семестри та проводиться Університетом м. Бонн, Вищою школою прикладного напряму Бонн-Рейн-Зіг м. Санкт Аугустін спільно з Німецькою хвилею (Deutsche Welle).
  Двомовна програма являє собою особливий навчальний курс, з огляду на глобальний розвиток медій, адже він пов'язує ЗМІ та співпрацю з країнами, що розвиваються.
  www.dw-world.de/dw/article/0,,3764300,00.html

  Вивчення німецької мови як іноземної за спеціальністю "Технічний переклад" за програмою підготовки бакалаврів.
  Факультет іноземних мов та засобів масових комунікацій Вищої школи у м. Магдебург вже багато років спеціалізується на підготовці висококваліфікованих технічних перекладачів. Це єдиний навчальний заклад у Німеччині, який пропонує навчання за спеціальністю "Технічний перекладач" з вивченням німецької мови як іноземної. Пропонується широкий спектр предметів, які допоможуть оптимально підготуватися до професійної діяльності.
  www.hs-magdeburg.de
  daf@km.hsmagdeburg.de


  Дослідження
  Міжнародна програма DAAD та DFG для аспірантів
  З 2001: спільна програма "Аспірантура у ВНЗ Німеччини (PhD)", проводиться DAAD. Мета: втілення відповідних рекомендацій Наукової ради та Конференції ректорів вищої школи відносно реформи аспірантури. Підвищення інтересу з боку іноземців та конкурентоспроможності аспірантури в Німеччині для висококваліфікованих науковців з Німеччини та з-за кордону (бажаний відсоток іноземців - 30%) завдяки краще структурованому та більш інтенсивному навчанню в аспірантурі. Створення аспірантських програм міжнародного спрямування в найкращих дослідницьких центрах. Обмеження строку навчання в аспірантурі та оптимальне наукове керівництво (з письмово укладеною відповідальністю ВНЗ за аспірантів). Зарахування міжнародних дипломів. Можливість навчання англійською мовою. Підтримка міждисциплінарного діалогу. Після чотирьох відбіркових турів залишилося загалом 50 міжнародних програм для аспірантів, яким надається підтримка. Увага: під PhD мається на увазі програма підтримки ВНЗ як пошукачів, а не індивідуальні програми.
  Подальша інформація: інформація для студентів та аспірантів: www.daad.de/ipp/de
  Інформація для викладачів ВНЗ: www.daad.de/hochschulen/internationalisierung/phd/05068.de.html

  Мовні курси, семінари, тести
  Мюнхенський міжнародний літній університет пропонує мовні курси німецької мови з ознайомленням зі студентським, науковим життям Мюнхена, Баварії та Німеччини.
  Під час проходження курсу Ви зможете ознайомитись з культурним та повсякденним життям Німеччини.
www.daad.de/deutschland/deutsch-lernen/sommerkurse/00490.de.html

  Підготовчий курс для іноземних студентів при Університеті м. Геттінген.
  Для того, щоб полегшити іноземним абітурієнтам підготовку до навчання в Німеччині, Університет м. Геттінген пропонує вступний курс у німецьку систему освіти, що складається з чотирьох модулів та коштує 590 євро.
www.uni-goettingen.de/de/81252.html

  Група любителів німецької мови (Штамтіш) пропонує по неділях о 19.00 українцям, що вивчають німецьку мову, та зацікавленим у спілкуванні німцям розмовну практику, обмін досвідом, нові знайомства та затишну атмосферу. Тема для розмови може бути будь-якою. Запрошуються усі бажаючі. Участь є безкоштовною. Існує лише одне правило: усі мають говорити лише німецькою.
Місце проведення: Паб "Сундук", вул. Леонтовича, 7 (за Володимирським собором),
тел. 8(044)270-55-19.

  Підвищення кваліфікації в галузі німецької мови
  Інститут міжнародної комунікації у співпраці з Університетом ім. Гайнріха Гайне пропонує курси високого ґатунку та програми підвищення кваліфікації в галузі німецької мови для навчання та професії, літні курси як у Дюссельдорфі, так і у Берліні, а також численні додаткові послуги, як, наприклад, допомога у пошуку житла або культурна програма.
www.iik-duesseldorf.de
 

Інформаційний центр DAAD у Києві

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!