s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Знакомьтесь: ВУЗ! Запорізький національний університет: класична освіта за європейськими стандартами


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Нові напрями підготовки у Київському економічному інституті менеджменту

№1-2 (55) 2009 

Ліцензія МОНУ серія АВ № 395133 від 17.12.2007 р.

 

  Інститут проводить підготовку фахівців за двома освітньо-кваліфікаційними галузями знань:
  - Економіка та підприємництво
  - Менеджмент і адміністрування

  Усі напрями підготовки і спеціальності - престижні та користуються великим попитом у народному господарстві України.
  СУТНІСТЬ ЦИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:
Фінанси і кредит  - створення, розподіл і використання фінансових ресурсів з метою досягнення високих результатів діяльності підприємства.
  Маркетинг - забезпечення випуску продукції та надання послуг з урахуванням вимог ринку, на основі стану і динаміки попиту, потреб споживачів.
  Менеджмент організацій - управлі-ння діяльністю організації та її персоналом з метою прийняття оптимальних управлінських рішень для досягнення високого рівня добробуту.
  Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності - управління діяльністю в ор-ганізаціях з іноземними інвестиціями або вітчизняними фірмами, які проводять зовнішньоторговельні операції.
  Економічна кібернетика - забезпечення процесів регулювання та управління шляхом використання аналітико-економічної інформації, системного аналізу, економіко-математичного моделювання, інформаційних систем та технологій.
  Об'єктом діяльності спеціаліста з економічної кібернетики є інформатизація та  моделювання економічних систем.
  Навчальний план забезпечує набуття студентами спеціалізації "Інформаційні технології". Випускники даної спеціальності можуть працювати на посадах: помічник керівника підприємства з питань інформатизації, експерт з питань інформатизації, моделювання та прогнозування, економіст обчислювального центру.
  "Соціологія" (професійне спрямування: соціальна робота) - соціально-педагогічна діяльність у різних соціальних організаці-ях, підрозділах органів управління у справах сім'ї та молоді.
  Розпочинається також набір студентів за спеціалізаціями "Банківський та фінансовий менеджмент". Навчання проводитиметься спільно з американським інститутом фінансів та банківської справи з використанням Internet та інформаційних технологій.
  В інституті ведеться перепідготовка та надання другої освіти зі спеціальностей: фінанси, менеджмент організації, маркетинг.
  Термін навчання - 2 роки.
  Зарахування до інституту проводиться за результатами зовнішнього тестування по всім напрямкам підготовки з української мови та літератури. Ще надається сертифікат з одного предмету на вибір: з напрямку "Соціологія" - історія України, географія, основи правознавства, з усіх інших напрямів - основи економіки, математика, географія, іноземна мова.
 
03057 м. Київ, вул. Смоленська, 31-33
(м. "Шулявська")
Тел.: (044)456-72-64,
456-88-02
E-mail:  ecoman@kv.ukrtel.net
ecoman@mail.ru
www.ecoman-university.kiev.ua

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.