Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Вінницький національний аграрний університет, ВНАУ

ВНАУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1982

Інформація про внз:

Згідно наказу Міністра сільського господарства СРСР № 153 від 3 серпня 1982 р., у Вінниці розпочав свою діяльність філіал Української ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарської академії, відомий нині як Вінницький національний аграрний університет.
Сьогодні Вінницький національний аграрний університет (ВНАУ) є одним з найпрестижнішим на Вінниччині багатопрофільним вищим навчальним закладом I-IV рівнів акредитації, освіту в якому здобувають близько 14 тисяч студентів. Його потужні науково-педагогічні школи дають можливість готувати фахівців за всіма можливими спеціальностями, яких потребує аграрний сектор економіки.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Заклад здійснює підготовку фахівців відповідних професійних напрямів і спеціальностей за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст з 18 напрямів; бакалавр з 21 напряму; магістр з 24 спеціальностей.

На сьогодні структура університету включає: 6 факультетів: факультет економіки та підприємництва, факультет обліку та аудиту, факультет менеджменту та права, факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва, факультет механізації сільського господарства та агрономічний факультет; 3 науково-дослідних інститути: Інститут біопалив та біомас, Інститут селекції та насінництва, Інститут лісництва та мисливствознавства; 33 кафедри (в т.ч. 25 випускових), аспірантуру, Верхівський коледж, Могилів-Подільський технолого-економічний коледж, Немирівський коледж будівництва та архітектури, Чернятинський коледж, Уманський НКЦ, Ладижинський коледж, Технологічно-промисловий коледж, Український центр навчання та підтримки фермерів, машинно-технологічну станцію "Модуль", ботанічний сад "Поділля", Навчальні практичні бази, Навчальне конструкторське бюро по конструюванню сільськогосподарської техніки, Навчальну бухгалтерію, Навчально-дослідне поле, Дрогобицький центр комплексного проектування, НДГ "Агрономічне".

Бакалавр (на основі Повна загальна середня освіта):
208 Агроінженерія
201 Агрономія
207 Водні біоресурси та аквакультура
133 Галузеве машинобудування
241 Готельно-ресторанна справа
101 Екологія
051 Економіка
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
202 Захист і карантин рослин
122 Комп'ютерні науки
205 Лісове господарство
073 Менеджмент
071 Облік і оподаткування
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
081 Право
015 Професійна освіта
281 Публічне управління та адміністрування
203 Садівництво та виноградарство
206 Садово-паркове господарство
204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
242 Туризм
072 Фінанси, банківська справа та страхування
181 Харчові технології

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Вінницький національний аграрний університет має потужну матеріально-технічну базу, розміщений у 6 власних навчальних корпусах. Навчальний аудиторний фонд налічує 31 лекційна аудиторія та 58 аудиторії для проведення практичних занять, 80 лабораторних приміщень, 23 комп'ютерних класи, навчальні та наукові лабораторії, сучасну бібліотеку, 6 читальних залів.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ) у Вінниці, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Вінниця
  • Адреса: вул. Сонячна, 3
  • Телефони: (0432)46-74-37, (0432) 57-44-42

Додаткова інформація

  • Підготовчі курси: так
  • Безкоштовні\бюджетні місця: так
  • Стипендія: так
  • Гуртожиток: так
  • Друга вища освіта: так
  • Аспірантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

04.02.21

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.