Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Східно-європейський слов'янський університет, СЄСУ

СЄСУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації III-IV, Рік заснування 2012

Інформація про внз:

"Східно-європейський слов'янський університет" - вищий навчальний заклад, створений у серпні 2012 року на базі реорганізованої Закарпатської філії Київського славістичного університету.
Геополітичне розташування Закарпатської області, компактне проживання в Закарпатті представників понад ста національностей, зокрема словаків, чехів, білорусів, болгар, поляків та представників інших слов'янських народів, їх бажання вивчати рідну мову поряд з державною українською, переплетення на теренах нашого краю різних культур і мов зумовили потребу у діяльності саме такого ВНЗ.
Головною метою вузу стало залучення молоді до вивчення історії, культури, мови, традицій і звичаїв слов'янських народів, виховання й набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування і примноження духовних надбань рідного народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування у студентів незалежно від національної належності особистісних рис громадянина Української держави.
Родзинкою вузу є випередження часу та заповнення незайнятої ніші на ринку освітніх послуг краю, що підтверджується підготовкою фахівців у галузі митної справи, туристичної індустрії, муніципального, екологічного та спортивного менеджменту, менеджменту охоронної діяльності, міжнародних відносин, а також психології, економічних та філологічних спеціальностей.
З метою розширення наукових, культурних та спортивних зв'язків із студентською молоддю зарубіжних країн університет уклав довгострокові договори про співпрацю з багатьма закордонними вузами, в рамках яких вже другий рік успішно працює за програмою " Erasmus + " по обміну студентами та викладачами в освітньому процесі.
Важливою ділянкою науково-дослідницької роботи викладачів університету є участь у соціальній мережі співробітництва вчених світу "Academia.edu" . У вересні 2015 року був створений профіль "Східно-європейського слов'янського університету". На ньому розміщена цифрова бібліотека, яка складається з 1140 видань історичного, культурологічного, філологічного спрямування на англійській, чеській, угорській, румунській, українській, німецькій та російській мовах та постійно поповнюється. На початок квітня 2016 року профіль ВНЗ "Східно-європейського слов'янського університету" відвідало 28 тисяч науковців із 90 країн світу.
За 15 років існування університету вже стало доброю традицією проведення таких масових заходів як відзначення Дня слов'янської писемності й культури, в рамках якого проходить щорічна міжнародна науково-практична конференція, фестиваль слов'янських культур, конкурс "Міс Слов'яночка ", покладання квітів до пам'ятників відомих слов'янських діячів, Андріївські вечорниці, свято Івана Купала, інсценізації до Святого Миколая, зустрічі з зарубіжними делегаціями, творчими діячами України та Закарпаття тощо.
Позитивний імідж, здобутий університетом в краї та за кордоном, помірна ціна оплати за навчання, спеціальності, яких немає в інших вузах області, індивідуальний підхід, підтримка та розвиток різнобічних талантів студентів забезпечують цьому навчальному закладу конкурентоспроможність в сфері надання освітніх послуг у Закарпатті.
У травні 2015 року університет акредитований Державною акредитаційною комісією України. У листопаді цього ж року він отримав звання "Лідер галуз 2015", посівши перше місце (Золото) рейтингу в Україні серед малих підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності: "Масштаби виробництва та платоспроможності", "Соціальні показники", "Ефективність використання ресурсів", "Інвестиційна привабливість" за основним видом діяльності КВЕД 85.42 - Вища освіта.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Кафедра фінансів і кредиту
Кафедра менеджменту
Кафедра психології та педагогіки
Кафедра обліку та аудиту
Кафедра міжнародних відносин
Кафедра філології

Спеціальності вузу:
Облік і оподаткування
Фінанси, банківська справа та страхування
Психологія
Філологія
Менеджмент:

 • "Менеджмент туристичної індустрії",
 • "Менеджмент митної справи",
 • "Спортивний менеджмент",
 • "Менеджмент охоронної діяльності",
 • "Екологічний менеджмент",
 • "Муніципальний менеджмент".

Міжнародні відносини, Суспільні комунікації та Регіональні студії
Середня освіта (мова і література):

 • "Англійська",
 • "Німецька",
 • "Словацька",
 • "Угорська".


Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
В університеті значна увага приділяється фізичному вихованню молоді. За останні роки студенти вузу впевнено входять у трійку кращих команд вузів області з футболу, волейболу, баскетболу, плавання, настільного тенісу, легкої атлетики. У 2011 році футбольна команда "Славіст" стала бронзовим призером та володарем Кубка м. Ужгород, а в 2012 році - посіла 4 місце серед вищих навчальних закладів України. Також гордістю університета є двократний чемпіон України з дзюдо Владислав Діброва, чемпіонка світу зі спортивного жонглювання гирями Ілдика Булеза та ін. Більше 3000 випускників цього вузу вже працюють і є успішними в різних сферах економічного та суспільного життя країни.
"Східно-європейський слов'янський університет" також пишається своїми студентками - красунями, які у різні роки здобули титул " Міс Україна ", зокрема це Тереза Лазаренко (2004 р. ) та Ліка Роман (2008 р. ). Ярослава Чорна стала " Міс Закарпаття- 2008".

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність "Східно-європейського слов'янського університету" в Ужгороді, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Ужгород
 • Адреса: вул. Гагаріна, 42-1
 • Телефони: (0312) 66 06 99

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

27.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.