Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Первомайський політехнічний інститут Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

ППІ НУК, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації ІІІ, Рік заснування 1961

Інформація про внз:

Первомайський політехнічний інститут Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (ППІ НУК) - вищий навчальний заклад, який посідає 3 місце за чисельністю студентів серед вищих навчальних закладів Миколаївщини.

Підготовка фахівців з вищою освітою в місті Первомайську Миколаївської області розпочалася у 1961 році з Первомайського загально-технічного факультету Одеського технічного інституту харчової і холодильної промисловості. Первомайський політехнічний інститут є правонаступником Первомайського загально-технічного факультету.

Достатньо високий рівень професійних знань та достатньо високорозвинений інтелект випускника Первомайського політехнічного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (ППІ НУК) дають змогу бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці.

Підготовка фахівців (бакалавр, магістр) здійснюється за напрямами: інженерна механіка, економіка і підприємництво, комп'ютерні науки, право.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Інженерно-економічний факультет:

 • 051 Економіка (економіко-правове забезпечення діяльності підприємства)
 • 071 Облік і оподаткування (облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю)
 • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • 131 Прикладна механіка (комп'ютерне проектування в машинобудуванні, технології машинобудування)
 • 144 Теплоенергетика (енергетичний менеджмент, теплоенергетика)


Машинобудівний факультет:

 • 142 Енергетичне машинобудування (двигуни внутрішнього згоряння; комп'ютерне проектування в енергомашинобудуванні)


Інформація для абітурієнта

В структуру Первомайського політехнічного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (ППІ НУК) входить Первомайський коледж, де діють відділення:

 • -    Обслуговування комп'ютерних систем
 • -    Двигуни та автомобілі
 • -    Економіка та право

Більшість студентів відділень продовжують навчання за спеціальністю до освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", "спеціаліст", та "магістр" в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова та в інших ВНЗ України.

Додаткова інформація:
Інститут має упорядкований гуртожиток на 150 місць, їдальню, буфет та медичний пункт. Комп'ютерна база інституту об'єднана в локальні мережі. Студенти і викладачі через окремий канал мають доступ до інформаційної системи Internet. В навчальному закладі розвинене студентське самоврядування: існує студентський парламент, видається студентська газета "Політехнік", надає консультації студентська юридична приймальня.

В інституті створені умови різностороннього розвитку студентів: працюють спортивні секції, Клуб веселих та кмітливих, Клуб знавців англійської мови, драмгурток, народознавчий гурток, вокальна та танцювальна студії, гуртки "Електроніка" та "Автомобіліст".

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Первомайського політехнічного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (ППІ НУК) у Первомайську Миколаївської області, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Первоймайськ
 • Адреса: вул. Одеська, 107
 • Телефони: (05161) 4 24 54

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

01.04.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.