Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

ІФОІППО, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1993

Інформація про внз:

Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (ІФОІППО) - вищий державний навчальний заклад ІІІ рівня акредитації, який було створено 1993 року розпорядженням представника Президента України в Івано-Франківській області на базі обласного інституту удосконалення вчителів.

Івано-Франківський ОІППО безпосередньо підпорядковується головному управлінню освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації. У частині нормативно-правового забезпечення - Міністерству освіти і науки України, з питань науково-методичного забезпечення - Центральному інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти, Академії педагогічних наук України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки.
Інститут єдиний в регіоні здійснює курсову підготовку 5-5,5 тис. педагогічних працівників щорічно, понад 4 тисячі охоплені різноманітними формами міжкурсової науково-методичної роботи. Це база для роботи з педагогічними кадрами області, яка координує науково-методичну діяльність колективів 757 загальноосвітніх шкіл, 331 дошкільних закладів, 71 позашкільних установ (усього понад 22 тисячі педагогічних працівників).
Головний напрям роботи інституту - післядипломна професійна підготовка педагогів та науково-методичне обслуговування освіти на регіональному рівні - забезпечують 3 кафедри ( менеджменту та освітніх інновацій, педагогіки та психології, кафедра теорії та методики навчання), 6 лабораторій, у складі яких функціонує 13 відділів, два обласні центри (практичної психології та соціальної роботи, літературно-видавничий), три кабінети-центри (інформаційно-комунікаційних технологій, моніторингу якості освіти, організації курсової підготовки), бібліотека.
Оптимально збалансований кадровий склад інституту: у підрозділах інституту працює 35 методистів вищої та першої кваліфікаційної категорії, що становить 56%, 15 кандидатів наук, 1 доктор наук, 2 професори, 15 доцентів.

Форми навчання:
- дистанційна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

 • кафедра менеджменту та освітніх інновацій
 • кафедра теорії та методики навчання
 • кафедра педагогіки та психології
 • центр моніторингу якості освіти


Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Завдання курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників є:

 • формування їх методологічної та теоретичної компетентності;
 • поглиблення соціально-гуманітарних і психолого-педагогічних знань;
 • формування вмінь використання новітніх освітніх та інформаційно-комунікативних технологій.

Курси підвищення кваліфікації виконують три взаємозв'язані функції:

 • компенсаторну - ліквідація прогалин у базовій освіті;
 • адаптивну - оперативна підготовка до змін у освітньому і суспільному житті;
 • розвивальну - забезпечення загальнокультурного розвитку, збагачення науковими знаннями, задоволення багатогранних пізнавальних інтересів та духовних потреб особистості.

Для ефективного навчання на курсах, педагогічним працівникам області створені сприятливі та комфортні умови для підвищення їх фахової майстерності.
Навчальний корпус, який розташований за адресою вул. Чорновола, 130-А містить 14 навчальних аудиторій, 2 комп'ютерних класи, магазин-книгарню, буфет, їдальню.
Слухачі забезпечуються комфортним гуртожитком. Наявний доступ до Інтернету через мережу Wi-fi.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в Івано-Франківську, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Івано-Франківськ
 • Адреса: пл. Міцкевича, 3
 • Телефони: (03422)22493, (03422)22387, (03422)25387

Оновлено:

29.05.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.