Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Інститут сходознавства і міжнародних відносин «Харківський колегіум»

ІСІМВ, Тип ВНЗ: Інститут

Інформація про внз:

Інститут сходознавства і міжнародних відносин "Харківський колегіум" - один із перших вищих навчальних закладів в Україні (дата заснування - 1726 рік). Інститут є вищим навчальним закладом III рівня акредитації і здійснює підготовку бакалаврів і магістрів. Концепція освітньої діяльності Інституту сходознавства і міжнародних відносин "Харківський колегіум": "Від знання історії залежить розвиток нації".

У "Харківському Колегіумі" від початку його існування були закладені підвалини вивчення "нових мов" - китайської, арабської, хінді, ефіопської, італійської, французької. Вчені "Харківського Колегіуму" брали участь у перших експедиціях і посольських місіях в країни Сходу: Єгипет, Китай, Іран, - вже в ті далекі часи вони розуміли, що для налагодження зв'язків зі східними країнами слід вивчати східні мови, які допоможуть оволодівати історичною, економічною, політологічною, країнознавчою інформацією про ту чи іншу східну державу.

У 1992 р. було створено "Регіональний університет "Харківський колегіум" (з 1995 року - "Інститут сходознавства і міжнародних відносин "Харківський колегіум"). Призначення Інституту - реалізація концепції освітньої діяльності в Слобідській Україні - підготовка нового покоління фахівців - міжнародників для потреб національного і духовного відродження держави, сприяння економічному, політичному та духовному розвитку як регіону, так і України в цілому.

Інститут сходознавства і міжнародних відносин "Харківський колегіум" готує фахівців напрямку "Міжнародні відносини" відповідних освітньо-кваліфікаційних рівнів (бакалавр з терміном підготовки 4 роки на базі повної загальної середньої освіти; спеціаліст з терміном підготовки 1 рік, на базі освіти бакалавра) зі знанням 3-х іноземних мов - двох східних та англійської.

Від 2001 року Інститут сходознавства і міжнародних відносин "Харківський колегіум" має довгострокову угоду про співпрацю з Міністерством Закордонних Справ України. Інститут був визнаний МЗС України як ключовий із 5-ти вищих навчальних закладів, які готують кадри для системи дипломатичного відомства України.

Навчальний процес в інституті здійснюють висококваліфіковані викладачі, які мають вчені ступені та звання: доктора, кандидата наук, професора, доцента.

Інформація для абітурієнта

Інформація про освітню діяльність Інституту сходознавства і міжнародних відносин "Харківський колегіум" відсутня.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Інституту сходознавства і міжнародних відносин "Харківський колегіум" в Харкові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Харків
  • Адреса: просп. Постишева, 4
  • Телефони: (057) 719-60-88,719-60-79

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

20.04.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.