Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Коледж «Академія мистецтва краси»

АМК, Тип ВНЗ: Коледж, Рік заснування 1995

Влітку 1995-го року розпочав свою роботу коледж «Академія мистецтва краси». На сьогоднішній день Академія - потужний навчальний заклад, який за роки роботи підготувало тисячі високопрофесійних кадрів в сфері перукарських послуг, візажу, косметології, манікюру. Наші випускники працюють у всіх куточках України. Нас знають і люблять. Про це говорить той факт, що 50% абітурієнтів приходять по рекомендації наших випускників. У 2011 році Академія розширила свою навчальну базу і початку навчання за новими спеціальностями за інтегрованими планами підготовки: "адміністратор салонів" з інтеграцією до вищої освіти - "Туристичне обслуговування" і "оформлювач вітрин, приміщень та будівель" з інтеграцією в "Дизайнер інтер'єру". Навчання в Академії ділиться як би на 2 ланки:

    
Курсове навчання професіям: перукар, візажист, майстер манікюру та педикюру. Навчання триває від декількох тижнів до декількох місяців. Для учнів старших класів та студентів Академії існують великі знижки в оплаті. Таке навчання дає можливість отримати початкові навички з обраної професії і зробити для себе професійний вибір. А студенти мають можливість поєднувати навчання за обраною професією в коледжі з додатковим на курсах. Наприклад, навчаючись за професією «перукар-модельєр» ви паралельно освоюєте курс «манікюрниця» або «афроплетіння». Після закінчення занять ви майстер на всі руки і вас чекаю кращі салони міста з самими привабливими пропозиціями.
    
Коледж. Навчання триває 2 роки. Для учнів з базовою загальною середньою освітою 3 роки. Звертаємо увагу, що оцінки нижче чотирьох балів не може бути в вашому атестаті для продовження навчання за професією. З другого семестру починається навчання фахових дисциплін. Після закінчення повного вибраного курсу навчання видається диплом державного зразка з присвоєнням обраної кваліфікації та атестат про повну загальну середню освіту.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Вакуленчука, 1
  • Телефони: (044) 576-06-56, 560-22-21, (044) 576-06-56, (066)191-09-88

Оновлено:

27.09.16

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Подробно об училищах, техникумах и колледжах Украины

Справочник вузов I-II уровня аккредитации с ценами на обучение

В помощь абитуриенту - все статьи раздела