Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Університет економіки та права «КРОК»

КРОК, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1992

Інформація про внз:

15 травня 1992 року - дата офіційної реєстрації Інституту економіки, управління та господарського права, який через роки стане Університетом "КРОК" - непересічним закладом, який сьогодні є одним із шанованих, популярних університетів України, що надає якісну практико-орієнтовану освіту своїм студентам.
Сьогодні заклад має розгалужену структуру і в ньому навчаються близько чотирьох тисяч студентів. Очолює "КРОК" кандидат економічних наук, професор Лаптєв Сергій Михайлович.
В Університеті проводиться навчання за денною, заочною (дистанційною) формами для здобуття ступенів "бакалавр" та "магістр".
Приємна атмосфера, комфортні умови перебування в Університеті, безліч проектів для професійного розвитку і особистісного зростання доповнюють сучасні навчальні програми.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Університет "КРОК" пропонує такі спеціальності:
міжнародні економічні відносини, міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, комп'ютерні науки, фінанси, банківська справа та страхування, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, облік і оподаткування, психологія, економіка, маркетинг, менеджмент, туризм, дизайн, право, журналістика, медсестринство.

Освітні програми бакалаврату
підприємництво, торгівля та біржова діяльність фінанси, банківська справа та страхування, маркетинг, облік і оподаткування, туристична діяльність, готельний бізнес, міжнародний бізнес (рос. мова), експортноорієнтований бізнес (англ. мова), міжнародні економічні відносини, міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, економіка, комерційна логістика, менеджмент, менеджмент (англ.мова), організаційна психологія, юридична психологія, екстремальна та кризова психологія, право, комп'ютерні мережі та адміністрування, комп'ютерна графіка та дизайн, дизайн, дизайн середовища, журналістика, медсестринство.

Освітні програми магістратури
комп'ютерні науки, господарське право, медичне та фармацевтичне право, приватна детективна діяльність, міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, бізнес в європейському союзі, експортноорієнтований менеджмент (англ. мова), психологія, екстремальна та кризова психологія, юнгіанське консультування, економіка, маркетинг, фінанси, банківська справа та страхування, облік і аудит, менеджмент підприємництво, торгівля та біржова діяльність, управління логістичною діяльністю, управління власністю, управління фінансово-економічною безпекою, управління приватною детективною діяльністю, бізнес-медіація, продакт-менеджмент, управління проектами (англ. мова), agile-технології, розробки програмного забезпечення, якість, стандартизація та сертифікація, управління інноваційною діяльністю, управління проектами, управління закладом освіти, бізнес-адміністрування, адміністративний менеджмент, управління закладом охорони здоров'я.

Для тих, хто вже має базову або повну вищу освіту, "КРОК" пропонує:

 • післядипломну освіту
 • бізнес-освіту
 • аспірантуру та докторантуру
 • магістерські програми
 • програми підвищення кваліфікації


Інформація для абітурієнта

Для вступників на програми бакалаврату впродовж року діють підготовчі курси, а також надаються консультації фахівцями приймальної комісії.
За відмінне навчання кожен студент може отримати пільги у вигляді знижок в оплаті, які дозволяють студентам почувати себе комфортно й упевнено в стінах Університету.

Додаткова інформація:
Університет співпрацює з навчальними закладами Австрії, Нідерландів, Польщі, Німеччини, Чехії та інших країн, реалізуючи спільні освітні програми і програми обміну та стажування студентів. За понад два десятки років з часу заснування Університету тут здобували освіту громадяни понад 30 країн світу.
В Університеті студенти можуть здобувати ґрунтовну освіту та займатися науковою роботою, брати участь в олімпіадах, форумах та конференціях, майстер-класах та тренінгах. Крім того, Університет пропонує студентам насичене культурне життя: діють різноманітні гуртки, працює Культурний центр з вокальною та хореографічною студіями, де кожен може проявити свою індивідуальність та свій талант.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Університету "КРОК" у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Київ
 • Адреса: вул. Табірна (Лагерна), 30-32
 • Телефони: (044) 455-57-57, (044) 455-57-07

Додаткова інформація

 • Підготовчі курси: так
 • Друга вища освіта: так
 • Аспірантура: так
 • Докторантура: так

ОКР

молодший спеціаліст, бакалавр, магістр

Оновлено:

18.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.