s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Знакомьтесь: ВУЗ! Університет «КРОК»


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Університет «КРОК»

Державний диплом. ІV рівень акредитації.
Ліцензія МОНМС України серія АГ № 582102 від 14.09.2011
Адреса: м. Київ, вул. Лагерна, 30-32
(поблизу станції метро «Берестейська»)
Адреса сайту: www.krok.edu.ua
E-mail: krok@krok.edu.ua


З 1 січня в Україні розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Отже, стартував ще один важливий етап для випускників шкіл на шляху до посвяти у студенти.
Оскільки часу до відкриття приймальних комісій залишається все менше, підготовка до майбутніх випробувань набирає все більшої актуальності.
Як готуватися? Кожен вирішує це питання як вважає за потрібне. Хтось розраховує на власні сили, прагнучи винайти свою найкращу систему підготовки, хтось звертається за допомогою до професіоналів і розроблених ними навчальних методик, які давно довели свою ефективність. Саме для тих, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу, Університет “КРОК” пропонує підготовчі курси до складання зовнішнього незалежного оцінювання.
Курси, набір на які проводиться кілька разів на рік, розраховані на школярів та випускників шкіл минулих років.
Популярними є курси вихідного дня, що проходять щосуботи з 9.00 до 15.00. Більшість школярів, які мають велике навчальне навантаження протягом тижня або живуть за містом, обирають суботні курси. Також такий час занять цілком влаштовує працюючих людей - випускників минулих років.
Для тих, кого задовольняє навчання у будні, працюють вечірні курси два чи три рази на тиждень з 16.00 до 18.50.
І школярі, і дорослі слухачі, навчаючись, проходять своєрідну психологічну адаптацію і готуються до майбутнього студентства.
Підготовчі курси до складання ЗНО, які пропонує Університет “КРОК”, - це систематизація знань з чотирьох предметів, два з яких - обов’язкові для вивчення (українська мова, українська література), ще два слухач обирає з переліку: математика, географія, історія України, англійська мова.
Відсвяткувавши новорічні та різдвяні свята і розпочавши новий відповідальний рік, до питань підготовки до вступу в коледжі повернулося багато дев’ятикласників. Обравши майбутню професію завчасно, вони мріють вже цього року здобути право називатися студентами і починати формувати себе як фахівців.
Університет “КРОК” має у своєму складі два коледжі, куди можуть вступати випускники дев’ятих та одинадцятих класів. Коледж економіки, права та інформаційних технологій здійснює навчання за спеціальностями “Правознавство”, “Економіка підприємства”, “Бухгалтерський облік”, “Маркетингова діяльність”, “Фінанси і кредит”, “Комерційна діяльність”, “Розробка програмного забезпечення”, “Обслуговування програмних систем і комплексів”. Діє програма “КЕПІТ-Ексклюзив”. Студенти програми - майбутні фінансисти та банківські службовці, оскільки “КЕПІТ-Ексклюзив” працює в рамках ліцензійного обсягу спеціальності “Фінанси і кредит”. Крім того, випускники програми на високому рівні володітимуть англійською мовою. Адже кілька дисциплін професійної підготовки викладаються саме цією мовою.
Випускники “КЕПІТ-Ексклюзив” можуть продовжити навчання з ІІІ курсу в Університеті “КРОК” за програмою “КРОК-Ексклюзив”. Ця програма діє у межах напряму “Міжнародна економіка” і передбачає вивчення більшості дисциплін англійською.
Київський коледж нерухомості є частиною “КРОКу” з 2010 року. З 1998 року він здійснює навчання фахівців у галузі нерухомості. На сьогодні у коледжі навчаються майбутні фахівці з оціночної діяльності, маркетингової діяльності, фінансів і кредиту.
Навчання у коледжах триває від двох до чотирьох років залежно від спеціальності та рівня підготовки студентів (вступали після 11-го чи після 9-го класу). Випускники коледжів отримують дипломи молодших спеціалістів та можливість продовжувати навчання з ІІІ курсу за відповідними напрямами.
Щоб допомогти дев’ятикласникам підготуватися до вступу в коледжі Університет організовує для них підготовчі курси. Відповідно до спеціальностей, які в майбутньому планують обирати вступники, на курсах відкрито кілька напрямів підготовки: економічний, юридичний та комп’ютерний.
Слухачі курсів за економічним та комп’ютерним напрямами вивчають українську мову, математику, англійську мову, а також основи економіки або основи інформатики на вибір.
Юридичний напрям передбачає вивчення української мови, історії України, основ правознавства, а також математики, інформатики або англійської мови на вибір.
Набір на курси триває і Університет запрошує приєднатися усіх бажаючих до нових груп та якісно підготуватися до майбутніх випробувань.

Детальну інформацію про навчання на курсах
можна дізнатися за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.