Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Львівський університет бізнесу та права, ЛУБП

ЛУБП, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації III-IV, Рік заснування 2003

Інформація про внз:

Львівський університет бізнесу та права (ЛУБП) - вищий приватний навчальний заклад ІІІ-IV рівня акредитації, заснований у 2003 році. Він є одним із провідних освітніх закладів Львівщини з підготовки висококваліфікованих кадрів для економічної галузі, юриспруденції, міжнародних відносин, журналістики.

Львівський університет бізнесу та права здійснює підготовку спеціалістів освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" і "магістр". Науково-педагогічний потенціал університету складають 24 доктори наук і 53 кандидати наук.

Університет характеризується високим рівнем забезпечення комп'ютерною технікою, розвитком сучасних інформаційних технологій в управлінні та навчанні.

Університет бере участь в міжнародних програмах співпраці з партнерськими вузами Німеччини, Швеції, Словаччини, Італії. Найбільш тісна співпраця налагодилася з вищими навчальними закладами сусідньої Польщі. Зокрема, укладені угоди про співпрацю з Краківською Вищою Школою ім. А. Фриджа Моджевського в Кракові, Вищою школою підприємництва і маркетингу в Кшанові, Вищою Школою управління та адміністрації в Ополє, Горношльонською Вищою школою економіки в Катовіцах, Mалопольським товариством сільськогосподарського дорадництва Краківського аграрного університету.

Львівський університет бізнесу та права бере участь в міжнародних проектах і програмах. Вчені вузу були задіяні в реалізації українсько-польського проекту "Формування мережі експертів і організацій в сфері розробки і менеджменту євро-інтеграційних і інфраструктурних проектів". Проект виконувався в партнерстві з організацією "Європейський діалог" і підтриманий Фондом Стефана Баторія та Посольством Польщі в Києві.

Почесними званнями "Почесний доктор (Doctor Honoris Causa)" та "Почесний професор" Львівського університету бізнесу та права відзначено особливий вклад визначних науковців Німеччини, Польщі, Словаччини у розвиток партнерських відносин у освітянській та науковій сфері, реалізацію спільних проектів, створення спільного міжнародного освітньо-наукового простору в контексті євро-інтеграційних процесів.

2015 рік відзначився перемогою Університету у номінації "Приватний вищий навчальний заклад року" на V офіційній церемонії нагородження "Люди Львова-2015".

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

 • Юридичний факультет
 • Факультет економіки та підприємництва
 • Факультет журналістики та інформації
 • Факультет міжнародних відносин
 • Факультет заочної форми навчання

Спеціальності освітнього рівня "Бакалавр" (на основі ОКР "Молодший спеціаліст"):

 • 055 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
 • 061 Журналістика
 • 071 Облік і оподаткування
 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
 • 081 Право
 • 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
 • Спеціальності освітнього рівня "Магістр":
 • 061 Журналістика
 • 071 Облік і оподаткування
 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
 • 081 Право
 • 293 Міжнародне право


Інформація для абітурієнта

Основні переваги Університету:
1. Навчання за усіма освітніми рівнями: коледж, підготовка до ЗНО, бакалавратура, магістратура, аспірантура та докторантура (з можливістю захисту кандидатської (PhD) та докторської (DrSc) дисертації відповідно).
2. Можливість одержати одночасно два дипломи - український диплом державного зразка та диплом польського або американського вищого навчального закладу.
3. Є можливість навчання та одержання практичного досвіду роботи, можливість навчання за дуальною формою, а також:
 навчання на військовій кафедрі, гуртожиток, курси водія, охоронця, англійської мови, підвищення кваліфікації, освіта за кордоном.

Додаткова інформація:
Матеріально-технічна база університету:
у розпорядженні студентів і викладачів знаходиться 28 навчальних приміщень, з них 16 - навчальні аудиторії і лабораторії, 3 комп'ютерні аудиторії, бібліотека з читальним залом, спортивний і актовий зал, їдальня та спортивні майданчики, гуртожиток покращеного планування з блоком обслуговування, медпункт.

Військова підготовка здійснюється на матеріально-технічній базі Академії Сухопутних військ ім. Гетьмана П. Сагайдачного.

Здобуття вищої освіти за кордоном здійснюється на базі провідних іноземних вищих навчальних закладів - Горнослазької Вищої Школи Комерції ім. Войцеха Корфантего (Польща, м. Катовіце), Школи вищої освіти в громадській та індивідуальній безпеці "APEIRON" (Польща, м. Краків), Вищої школи бізнесу (Польща, м. Нови Сонч) та National-Louis University (США, м. Чикаго).

Випускники по завершенню навчання зможуть працювати бухгалтерами, аудиторами, економістами та фінансовими менеджерами на підприємствах різних форм власності, банкірами, юристами, суддями та ін.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Львівського університету бізнесу та права (ЛУБП) у Львові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Львів
 • Адреса: вул. Кульпарківська, 99
 • Телефони: (032) 292-78-50

Додаткова інформація

 • Підготовчі курси: так
 • Військова кафедра: так
 • Друга вища освіта: так
 • Аспірантура: так
 • Докторантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

23.05.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.