Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Львівський медичний інститут, ЛМІ

ЛМІ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 2004

Інформація про внз:

Львівський медичний інститут (ЛМІ) - це новий приватний навчальний заклад ІІІ рівня акредитації, котрий був створений у 2004 році. Співзасновниками ЛМІ стали ТзОВ "Медичне училище "Медик" (І рівень акредитації) та ТзОВ Медичний коледж "Монада" (І-II рівні акредитації). Ці три навчальні заклади створюють єдиний навчально-науково-виробничий комплекс, метою якого є реалізація безперервної ступеневої підготовки фахівців різної кваліфікації.

Інститут посідає гідне місце серед приватних навчальних закладів України. Це підтверджують відзнаки за участь у престижних міжнародних виставках. У 2015 році Почесними дипломами VII Міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті" у номінації "Видатні науково-практичні досягнення в освіті" були нагороджені к. мед. н., доцент, генеральний директор ЛМІ І.Г. Гайдучок та д. мед. н., професор, ректор ЛМІ М.С. Регеда - за підручник "Невідкладні стани". У 2016 році інститут отримав Гран-прі в Рейтинговому виставковому конкурсі "Лідер вищої освіти України" Сьомої Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти".

На трьох факультетах - медичному, стоматологічному, фармацевтичному - діють 16 кафедр. Інститут має високий кадровий потенціал: 2 академіки АНВО України, 1 академік УАН, 1 лауреат премії ім. М. Д. Стражеска, 2 лауреати премії ім. Ф. Г. Яновського НАНУ, 3 заслужені працівники України, 1 заслужений лікар України, 14 професорів, 17 докторів наук, 85 кандидатів наук.

Наукові дослідження ЛМІ відповідають державній науковій та інноваційній політиці в системі вищої освіти та охорони здоров'я України. Інститут поступово нарощує свій науковий потенціал, що дає змогу збільшувати обсяги досліджень, забезпечуючи їх якість. В інституті сформована наукова школа патофізіологів під керівництвом ректора ЛМІ, академіка АНВО України, професора М.С. Регеди.

На базі Львівського медичного інституту презентовано пілотний проект Програми профілактики основних стоматологічних захворювань, розробленої АМН України - Програма для пацієнтів з ендокринними порушеннями.

Розвивається міжнародна співпраця, укладено угоди з медичними та навчальними закладами Польщі та Словаччини.
Львівський медичний інститут - засновник науково-практичних журналів "Актуальні проблеми медицини, фармації та біології", "Вісник Вищої медичної освіти", збірника наукових праць "Вибрані питання пульмонології", які виходять за редакцією ректора, академіка АНВО України і УАН, професора М.С. Регеди.
В інституті проводяться "круглі столи" з актуальних питань сучасної медичної науки і практики, щорічні науково-методичні студентські конференції. Студенти стоматологічного факультету ЛМІ демонструють добру практичну підготовку під час Всеукраїнських конкурсів професійної майстерності на кращу студентську практичну роботу зі стоматології "Фахівець".

Розвиток ТзОВ "Львівський медичний інститут" активно продовжується. Свідченням цього є постійне збільшення кількості студентів та випускників.

 Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Медичний факультет
Стоматологічний факультет
Фармацевтичний факультет

Напрям підготовки та спеціальності:

  • 22. Охорона здоров'я
  • 222. Медицина (магістр)
  • 221. Стоматологія (магістр)
  • 226. Фармація (магістр)

Ліцензований обсяг становить:
222 Медицина - 150 осіб. Термін дії ліцензії до 01.07.2025 р.
221 Стоматологія - 150 осіб. Термін дії ліцензії до 01.07.2019 р.
226 Фармація - денна форма навчання - 100 осіб, заочна форма навчання - 100 осіб.Термін дії ліцензії до 01.07.2025 р.

З січня 2017 року у Львівському медичному інституті вперше проведено набір студентів на спеціальність 226 "Фармація" (заочна форма навчання) студентів з Республіки Польща. Навчання студентів проводиться українською мовою.

Інформація для абітурієнта

Для проведення письмових вступних іспитів встановлюються норми часу: не більше, ніж передбачено у пояснювальних записках до тестів (аналогічно проведенню ЗНО): 7  з української мови та літератури (тестування) - 2 години;"  біологія (тестування) - 2 години." хімія або математика (тестування) - 2 години," іноземна мова (тестування) - 2 години.
Навчання в ЛМІ здійснюється на контрактній (платній) основі.
Заняття в невеликих групах під керівництвом викладача допомагає студентам швидше засвоїти навчальний матеріал. Практику студенти-медики проходять в обласних, міських, районних лікувально-профілактичних, стоматологічних, фармацевтичних та аптечних установах м. Львова, з якими підписані відповідні угоди. Керують практикою провідні фахівці практичних баз та викладачі вишу.

Додаткова інформація:
ЛМІ має потужну матеріально-технічну базу, яка відповідає галузевим стандартам вищої освіти та постійно поповнюється і модернізується. До послуг студентів - оснащені лекційні аудиторії, сучасні лабораторії, комп'ютерні зали, кабінети, бібліотека з сучасним комп'ютерним обладнанням (електронний каталог) та читальним залом, медпункт, їдальня. Заняття проводяться на базах 19 лікувально-профілактичних закладів (лікарні, поліклініки, стоматологічні кабінети), 2 ботанічних садів (ЛНУ ім. І. Франка та НЛУ України), медичного училища "Медик" та медичного коледжу "Монада".

В інституті активно працює студентське самоврядування. Студенти провадять волонтерську діяльність, зокрема, відвідують благодійну установу - навчально-реабілітаційний центр "Джерело", дитячий інтернат для дітей з особливими потребами, збирають кошти та речі для переселенців, воїнів АТО, беруть участь у вишколах з тактичної медицини разом з ГО "Білі берети", військово-патріотичним клубом "Військовий медик" медичного коледжу "Монада". Також студенти-медики беруть участь у спортивних змаганнях та займають на них призові місця.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Львівського медичного інституту (ЛМІ) у Львові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Львів
  • Адреса: вул. Пекарська, 57-59
  • Телефони: (032)239-37-06, (032)269-39-52

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

20.05.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.