Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Академія державної пенітенціарної служби

АДПС, Тип ВНЗ: Академія, Рівень акредитації III, Рік заснування 2015

Інформація про внз:

Академія Державної пенітенціарної служби - державний, галузевий, вищий навчальний заклад, що проводить інноваційну освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти на першому і другому рівнях, а у перспективі - здійснюватиме підготовку на третьому і вищому наукових рівнях вищої освіти за певними спеціальностями, проводить фундаментальні та практичні наукові дослідження, є провідним науковим і методичним центром, має розвинуту інфраструктуру навчальних і наукових підрозділів, сприяє розширенню наукових знань, проводить просвітницьку діяльність.

Багаторічні напрацювання колективу навчального закладу вилились у наступну значущу в його житті подію - 21 жовтня 2015 року відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України № 1111-р "Про утворення Академії Державної пенітенціарної служби" видано наказ Державної пенітенціарної служби України від 12 листопада 2015 року № 587/ОД-15 "Про реорганізацію Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України шляхом перетворення в Академію Державної пенітенціарної служби". Почалась нова сторінка історії навчального закладу.

02 липня 2016 року відбувся перший випуск молодих фахівців Академії.

Форми навчання:
- денна;

Перелік факультетів і спеціальностей:


Юридичний факультет готує фахівців на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях для здобуття освітніх ступенів "Бакалавр"і "Магістр" спеціальності 081 "Право" та завершує підготовку фахівців за напрямами 6.030401 "Правознавство" та 6.030402 "Правоохоронна діяльність".

Факультет пробації Академії Державної пенітенціарної служби є одним із провідних підрозділів навчального закладу, який забезпечує реалізацію навчальних планів з підготовки висококваліфікованих фахівців для підрозділів кримінально виконавчої служби України.

На факультеті заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників проходять підвищення кваліфікації працівники установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України.

Бакалаврат

 • спеціальність "Право"
 • спеціальність "Психологія"
 • спеціальність "Економіка"

Магістратура

 • спеціальність "Право"
 • Аспірантура
 • спеціальність "Право"


Інформація для абітурієнта


Додаткова інформація:

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Чернігові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Чернігів
 • Адреса: вул.Гонча, 34
 • Телефони: +38(0462) 65-39-19

Додаткова інформація

 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Стипендія: так
 • Військова кафедра: так
 • Гуртожиток: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

11.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.