s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Чернігівська область Академія державної пенітенціарної служби

Академія державної пенітенціарної служби

АДПС, Тип ВНЗ: Академія, Рівень акредитації III, Рік заснування 2015

Інформація про внз:

Академія Державної пенітенціарної служби - державний, галузевий, вищий навчальний заклад, що проводить інноваційну освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти на першому і другому рівнях, а у перспективі - здійснюватиме підготовку на третьому і вищому наукових рівнях вищої освіти за певними спеціальностями, проводить фундаментальні та практичні наукові дослідження, є провідним науковим і методичним центром, має розвинуту інфраструктуру навчальних і наукових підрозділів, сприяє розширенню наукових знань, проводить просвітницьку діяльність.

Багаторічні напрацювання колективу навчального закладу вилились у наступну значущу в його житті подію - 21 жовтня 2015 року відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України № 1111-р "Про утворення Академії Державної пенітенціарної служби" видано наказ Державної пенітенціарної служби України від 12 листопада 2015 року № 587/ОД-15 "Про реорганізацію Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України шляхом перетворення в Академію Державної пенітенціарної служби". Почалась нова сторінка історії навчального закладу.

02 липня 2016 року відбувся перший випуск молодих фахівців Академії.

Форми навчання:
- денна;

Перелік факультетів і спеціальностей:


Юридичний факультет готує фахівців на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях для здобуття освітніх ступенів "Бакалавр"і "Магістр" спеціальності 081 "Право" та завершує підготовку фахівців за напрямами 6.030401 "Правознавство" та 6.030402 "Правоохоронна діяльність".

Факультет пробації Академії Державної пенітенціарної служби є одним із провідних підрозділів навчального закладу, який забезпечує реалізацію навчальних планів з підготовки висококваліфікованих фахівців для підрозділів кримінально виконавчої служби України.

На факультеті заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників проходять підвищення кваліфікації працівники установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України.

Бакалаврат

 • спеціальність "Право"
 • спеціальність "Психологія"
 • спеціальність "Економіка"

Магістратура

 • спеціальність "Право"
 • Аспірантура
 • спеціальність "Право"


Інформація для абітурієнта


Додаткова інформація:

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Чернігові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

 • Місто: м. Чернігів
 • Адреса: вул.Гонча, 34
 • Телефони: +38(0462) 65-39-19

Contact

 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Стипендія: так
 • Військова кафедра: так
 • Гуртожиток: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

11.03.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.