Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

ТЕК КНТЕУ, Тип ВНЗ: Коледж, Рівень акредитації ІІ, Рік заснування 1957

Торговельно-економічний коледж КНТЕУ - один із найвідоміших вищих навчальних закладів України з підготовки молодших спеціалістів галузей знань «Економіка та підприємництво», «Сфера обслуговування».

     Історичний шлях розвитку закладу розпочинається з 1 квітня 1957 року, як Київський заочний технікум радянської торгівлі, який за наказом Міністерства торгівлі УРСР від 9 серпня 1958 року за № 236 реорганізовано в Київський технікум радянської торгівлі з денною та заочною формами навчання. Перший прийом студентів було здійснено на спеціальності: «Технологія готування їжі», «Товарознавство промислових товарів», «Товарознавство продовольчих товарів» і «Бухгалтерський облік у радянській торгівлі». Встановлено такий контингент прийому: на денний відділ 240 осіб, на заочний відділ 300 осіб. Технікум розташовувався по вул. Чигоріна.

Протягом всього періоду існування навчального закладу здійснено підготовку понад 25 тисяч фахівців, які успішно працюють на підприємствах і в організаціях різних форм власності та господарювання.

     За роки своєї діяльності коледж став одним із провідних вищих навчальних закладів України з підготовки компетентних фахівців. Вагомий внесок у становлення, розвиток та процвітання навчального закладу внесли його керівники.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Львівська, 2/4
  • Телефони: 450-55-03

ОКР

молодший спеціаліст

Оновлено:

27.09.16

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Подробно об училищах, техникумах и колледжах Украины

Справочник вузов I-II уровня аккредитации с ценами на обучение

В помощь абитуриенту - все статьи раздела