s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Школы, лицеи, гимназии (справочник) Киев Гимназия № 48


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Гімназія №172 «Нивки»

Державний, Гімназія

Навчальний заклад заснований у 1961 році як спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови. Розташована у мальовничому куточку міста, на Нивках, поблизу Сирецького дендропарку.

У 2010 році школа отримала статус гімназії.

Гімназія № 172 «Нивки» – заклад, який забезпечує якісну освіту, створює для учнів можливість орієнтуватися в сучасному суспільстві, змінах на ринку праці, подальшому здобутті освіти, виховує свідомих патріотів своєї країни, висококультурних громадян.

Вибір моделі класичної гімназії обумовлений тим, що класична гімназія дозволяє у процесі навчання максимально розкрити можливості особистості, скласти оптимальні умови для розвитку їх особистісного потенціалу. Гімназія «Нивки» є перспективним навчальним закладом з поглибленим вивченням іноземних мов, математики та інформатики.

Місія гімназії: створити ефективний навчальний заклад через інноваційну діяльність в організації та у змісті навчально-виховного процесу.

Прийом учнів до гімназії здійснюється на конкурсній основі.

У 2016-2017 н.р. у 26 класах гімназії навчаються 782 учні від 6 до 17 років.

Мова навчання – українська. Учні гімназії мають можливість вивчати англійську та німецьку мови. Навчання у 10-11 класах здійснюється за такими профілями: математичний та іноземної філології.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: Київ
  • Район: Шевченківський
  • Адреса: вул. Ружинська (В. Піка), 30-32

Додаткова інформація

Спеціалізація

Іноземна філологія (англійська) Математичний

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!