s-osvita.com.ua Перелік спеціальностей (з 1.09.2015 року) 06 Журналістика Журналістика / Журналистика


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Галузь знань: 06 Журналістика Спеціальність: Журналістика / Журналистика Код: 061

Випускник зможе:

  • - Відображати актуальні суспільно-політичні, економічні та культурні події, процеси та явища сучасності.
  • - Використовувати у професійній діяльності, особистому житті правові та морально-етичні норми, що реґулюють роботу ЗМІ та журналістів.
  • - Відстоювати інтереси свого ЗМІ як соціального інституту, що незалежний у своїх судженнях, не зазнає тиску, виражає інтереси держави й суспільства та особи, дотримується чинного законодавства, має власну позицію, що не суперечить державності українського народу, правам людини.
  • -Берегти інтереси суспільства та своєї держави.

Випускник зможе працювати:

- Журналіст, редактор газети; Журналіст радіо, репортер; Телевізійний журналіст, репортер; Менеджер в засобах масової інформації та мас-медіа; Менеджер РR; Ркламний менеджер; Фотожурналіст; Керівник прес-центрsв державних та комерційних установ, банків, фірм і міжнародних представництв, спільних підприємств; Керівник відділу культури; Керівник відділу реклами та інших видів комунікації; Керівник інформаційної організації; Керівник невеликої культурної організації; Редактор книжкового і газетного видавництва; Редакційний співробітник книжкового і газетного видавництва.

Абсолютно все специальности, которые преподают в вузах, по которым защищают дипломы или диссертации, получают образовательно-квалификационный уровень или научную степень, имеют унифицированный код.
Коды специальностей универсальны для всех вузов Украины и значительно упрощают оформление документов и учет.
Чтобы найти информацию о дисциплине, не нужно пересматривать весь список специальностей - достаточно ввести код.
Перечень и коды специальностей и областей знаний утвержден постановлением Кабинета Министров Украины.