s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Стипендії і гранти Гранти для студентів: соціальна програма Scholarship

Гранти для студентів: соціальна програма Scholarship

ScholarShipЗапрошуємо студентів і абітурієнтів України взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Scholarship - це соціальна програма, яку компанія SweetCV проводить з метою допомогти талановитій молоді у отриманні освіти. Вона передбачає одноразову фінансову виплату (стипендію) на навчання студентам, які приймуть участь у конкурсі та покажуть найкращий результат.
Також ми прагнемо заохотити активну молодь до саморозвитку, підготувати молодих спеціалістів до їх подальшого кар'єрного шляху, а також надати розуміння того як професійне резюме може впливати на кар'єрне зростання.

Програма доступна всім студентам 1-5 курсів, а також абітурієнтам старших класів шкіл, технікумів, коледжів та університетів. Форма навчання та фактична спеціальність при цьому не грає ролі. Прийняти участь можуть студенти, які навчаються за спеціальностями в сферах інформаційних технологій та журналістики, маркетингу та digital-маркетингу, реклами та PR, дизайну, економіки та інших.

Переможці, які навчаються на контрактній основі, отримають фінансування на розрахунковий рахунок навчального закладу в якості оплати за навчання. Бюджетники можуть обрати освітні курси, які будуть оплачені за рахунок програми.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 5 номінацій:

20000 грн. - https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua)

27000 грн. - https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

17000 грн. - https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@geospektr-7.com.ua)

14000 грн. - http://fxadvice.net/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Scholarship@fxadvice.net)

35000 грн. - https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@sweetcv.com)

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.