s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Стипендії і гранти Українець вперше поїде на навчання в NASA


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Українець вперше поїде на навчання в NASA

1 лютого в Києві стартував прийом заявок на участь в освітній програмі NASA для інноваційних проектів в сфері зміни клімату.

logo SU

У 2017 цього року вперше на літню освітню програму NASA в Силіконовій долині відправиться українець. Про це розповів посол Singularity University в Україні Ігор Новіков.

Освітня програма Global Solutions Programm проходить під егідою Університету Сингулярності, NASA і Google щорічно, щоліта на території закритого парку NASA в Силіконовій долині.

Мета програми - зібрати 80 осіб з усього світу і дати їм можливість, знання і гроші для роботи над проектами, які вплинуть на життя людини протягом наступних 10 років. За всю історію програми в ній не було жодного українця.

Вимоги до українця, якого українське представництво Університету Сингулярності вперше відправить на навчання - бажання поїхати, базовий англійську мову, вік 21+ і намір повернутися.

"Ми шукаємо НЕ стартап, ми шукаємо людину, ідеї проектів і проекти на будь-яких стадіях. Отримавши ресурси, людина повинна довести до розуму цей проект і почати його реалізовувати в Україні. Тема - зміна клімату", - пояснив Новіков.

Контракт вже підписаний, з 1 лютого стартував прийом заявок і 1 березня - закінчується. Університет відбере 10 фіналістів і створить для них спеціальну двотижневу освітню програму.

Фінал пройде в перший тиждень квітня - прилетять викладачі із Силіконової долини, 10 осіб запропонують свої проекти, і буде визначено переможця.

Переможець абсолютно безкоштовно поїде з 17 червня по 17 серпня на програму. "Всі витрати - на нас, влючая переліт бізнес класом туди і назад. Важливий фактор -" і назад ", - підкреслив Новіков.

За його словами, протягом останнього року українська філія Університету розглядав можливість відправити українця на програму, в тому числі, шукав підтримку всередині інноваційної спільноти і бізнес-спільноти України. "В результаті, ніхто до останнього моменту не погоджувався дати гроші. Йшлося всього про $ 25 тис. Ми думали переносити ідею на наступний рік. Потім подзвонив Пітер Диамандис, один із засновників Університету Сингулярності і запропонував кошти від NASA", - розповів Новіков.

Singularity University був створений в 2008 році на базі NASA. "Ті зміни, з якими людство почало стикатися з появою інтернету досягли такого масштабу і такої турбулентності, що, в принципі, вся існуюча освітня база досить сильно застаріла. Ідея була в тому, щоб використовувати всі ресурси, які є - і наукові, і фінансові , і підприємницькі для того щоб студенти створювали проекти, які дійсно вплинули на світ ", - пояснив Новіков завдання університету.

 Детальна інформація про програму: http://www.singularityukyiv.com/uk/gic-ukraine-2017-2/

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.