s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Стипендії і гранти Cтипендія Chevening 2016-2017 на навчання у Великій Британії


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Cтипендія Chevening 2016-2017 на навчання у Великій Британії

Оголошено міжнародний конкурс на отримання стипендій Chevening для навчання у Великій Британії в 2016-2017 рр.

Стипендії Chevening – глобальна програма стипендій уряду Великої Британії, яка фінансується Міністерством закордонних справ і організаціями-партнерами. Стипендія дається в основному на один рік для отримання магістерського ступеня.

До участі запрошуються всі бажаючі, що відповідають вимогам програми Chevening. У числі країн-учасників: Білорусь, Росія, Україна, Молдова, Узбекистан, Казахстан, Грузія і т.д.

Розмір стипендії Chevening: Щомісячна стипендія; Транспортні витрати; Дисертаційний грант; Вартість оформлення візи; Вартість навчання.

Дедлайн: 14 липня 2016


Контакти:
http://www.chevening.org/apply/

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.