s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Стипендії і гранти Гранти молодим фахівцям у судинній хірургії для стажування в США

Гранти молодим фахівцям у судинній хірургії для стажування в США

Гранти молодим фахівцям у судинній хірургії для стажування в США та участі в Vascular Annual Meeting 2016
Спільнота судинних хірургів США повідомляє про прийом заявок на участь у стипендіальній програмі 2016 року.

Стипендіатами програми можуть стати молоді фахівці з вищою медичною освітою, у віці до 40 років, які не є громадянами країн Північної Америки.

Учасники програми отримають можливість провести близько двох тижнів 2016 року в США, відвідавши медичні університети та клініки країни, і взяти участь у роботі щорічної міжнародної конференції з судинної хірургії Vascular Annual Meeting-2016, яка пройде з 8 по 11 червня 2016 року в Вашингтоні.

Стипендія в розмірі $ 5,000 для покриття всіх витрат на проїзд та проживання під час відвідування США, буде вручена учасникам програми 8 червня 2016 року.

Заповнену форму заявки і всі супровідні документи необхідно направити за адресою membership@vascularsociety.org до 14 червня 2015 року. Форма заявки опублікована на сайті спільноти.
Повна інформація про програму на сайті VascularWeb: http://www.vascularweb.org/about/Pages/svs-international-scholars-program.aspx

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.