s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Стипендії і гранти Конкурс постдоків в університеті Бремена (Німеччина)


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Конкурс постдоків в університеті Бремена (Німеччина)

Заявки на участь у програмі приймаються до 1 вересня 2013 року.
Університет Бремена (Universität Bremen, Німеччина) повідомляє про конкурс постдокторських грантів (стипендій) для молодих фахівців зі ступенем в природних, інженерних, гуманітарних і соціальних дисциплінах.

В університеті передбачено два варіанти постдокторських стипендій:
- Дворічна програма для молодих фахівців, які перебувають на початку кар'єри (Early Career Postdoctoral Positions)
- Чотирирічна програма для фахівців зі стажем роботи від одного до чотирьох років після захисту дисертації (Independent Postdoctoral Positions).

Учасниками першої програми можуть бути фахівці, які планують захист дисертації в найближчі півроку або отримали ступінь не більше року тому.
Якщо у претендента були перерви в академічній кар'єрі після захисту дисертації, пов'язані з сімейними обставинами (догляд за дитиною, родичем і т.ін.), то ці факти можуть бути прийняті до уваги при наявності документального підтвердження.

Учасники першої програми протягом двох років отримують щомісяця виплати, що відповідають 13-му розряду ЄТС Німеччини (пояснення можна знайти тут: http://oeffentlicher-dienst.info/tv-l/west/). Надаються також додаткові виплати в розмірі близько € 10,000 на рік - витрати на публікації, поїздки на конференції і т.д. Для учасників другої програми щомісячні виплати відповідають 13/14 розряду ЄТС, фінансування триває 4 роки; додаткові виплати також становлять € 10,000 на рік.

Претендентам на участь у програмі слід взяти до уваги, що для попереднього відбору комісія зазвичай просить надати контактну інформацію п'яти вчених, які можуть дати рекомендації учаснику конкурсу.
Заявки на участь у програмі приймаються до 1 вересня 2013 року.
Університет дотримується політики рівних гендерних можливостей, половина вакансій в програмах надається жінкам.
Детальна інформація: http://www.uni-bremen.de/index.php?id=7924&L=1

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.