s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Освіта в Швейцарії Швейцарія - унікальна країна для вивчення іноземних мов


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Швейцарія - унікальна країна для вивчення іноземних мов

Журнал «Сучасна освіта» №11(82) 2011

Швейцарія може похвалитися не лише точними годинниками, смачним шоколадом і надійними банками: ось вже не один десяток років мовні школи в Швейцарії заслужено вважаються одними з кращих в Європі. Це й не дивно - в Швейцарії чотири державні мови. Близько 70% жителів Швейцарії надають перевагу німецькій, тоді як всі інші говорять французькою, італійською або ретороманською. Все це створює зовсім унікальний мовний фон, завдяки якому вивчити німецьку або французьку мову в Швейцарії набагато простіше, ніж у багатьох інших країнах.

У Швейцарії мовні школи представлені досить широко, тому оптимальний варіант можна знайти практично для кожного. Майже у всіх навчальних закладах є не тільки курси німецької та французької, а й комбіновані цикли занять, націлені на одночасне навчання відразу кільком мовам. Крім того, курси поділяються за складністю та інтенсивністю, завдяки чому можна або поліпшити свої мовні навички, легко поєднуючи навчання з відпочинком, або з нуля вивчити французьку чи німецьку мову в Швейцарії, з головою поринувши у процес навчання.
У Швейцарії також досить широко представлені дитячі мовні школи та табори. Наприклад, ви можете відправити свою дитину на зимові курси французької в Швейцарії, на яких дитина зможе не тільки значно покращити знання іноземної мови, а й просто відпочити, весело провести час і зміцнити здоров’я. Комфортабельні умови проживання, відмінне харчування та організоване дозвілля - це те, завдяки чому щороку сотні батьків вибирають дитячі зимові курси французької в Швейцарії.

Німецька мова в Швейцарії
Якщо ви хочете поєднати вивчення німецької з повноцінним відпочинком, ідеальним варіантом стануть курси німецької в Швейцарії. Не секрет, що 2 / 3 населення цієї країни говорить виключно німецькою, а тому, вибираючи Швейцарію для вивчення німецької мови, ви отримуєте можливість не тільки придбати цінний набір знань, але і використати його, повністю занурившись в мовне середовище. Адже тільки маючи справу з живою мовою, можна вивчити її і оцінити всю її силу і красу. Для бажаючих зайнятися вивченням мови, навчальні заклади пропонують кілька програм, орієнтованих як на початківців, так і на тих, хто хоче лише закріпити і вдосконалити знання німецької. Крім того, курси німецької в Швейцарії орієнтовані не тільки на дорослих: діти теж можуть поєднати приємне з корисним, відправившись на швейцарські мовні курси під час канікул.

 Французька мова в Швейцарії
Значна частка населення Швейцарії висловлюється французькою мовою, а центром франкомовної частини країни є одне з найкрасивіших міст Європи - Женева. Але славиться воно не тільки вишуканою архітектурою: саме тут розташовуються кращі мовні школи, що пропонують своїм студентам вивчення французької мови. Всупереч розхожій думці про те, що французька мова в Швейцарії спотворена місцевим діалектом, у Женеві французька ледь відрізняється від “правильної”, чим різняться між собою діалекти, використовувані жителями різних регіонів Франції. Сьогодні всі бажаючі можуть вивчити французьку в Швейцарії, вибравши для себе курси, які підходять за інтенсивністю, рівнем та тривалістю.

Study Centre C & L, Монтре
Мовна школа Study Centre C & L знаходиться в Монтре, знаменитому швейцарському курорті, розташованому на Женевському озері. У навчальному центрі “С & L” студентів навчають, використовуючи сучасні інтенсивні методи навчання та новітнє обладнання. Пропонується вивчення німецької, англійської, французької мов, можливо навіть одночасне. Навчання проводиться індивідуально і в невеликих групах, що забезпечує ефективну роботу з викладачем і досягнення оптимальних результатів.
Школа С & L Study Centre має більш ніж тридцятирічний досвід роботи у сфері міжнародної освіти і пропонує великий вибір мовних курсів, що відповідають індивідуальним потребам слухачів. С & L Study Centre організовує розміщення слухачів в резиденції, розташованій в чудовому місці, з садом і краєвидом на озеро.
Тривалість курсу - 2 - 6 тижнів
Вартість програми (у швейцарських франках - CHF; 1CHF =
$ 1,08):
У вартість включено: навчання (20 занять на тиждень), проживання в студентській резиденції, кімнати на 2 людини, харчування сніданок + вечеря
2 тижні 1900,  3 тижні 2850
4 тижні 3800,  5 тижнів 4750
6 тижнів 5700

Language Studies International, Цюріх
У п’яти хвилинах ходьби від озера і в п’яти хвилинах від історичного центру міста - мовний центр LSI в Цюріху розташований просто ідеально.
Центр має 9 сучасних навчальних кабінетів, комп’ютерних кабінетів з безкоштовним доступом в Інтернет і студентську вітальню. Всі педагоги мають кваліфікацію і досвід в галузі викладання німецької мови як іноземної. Насичена позакласна програма покликана познайомити вас з усім найкращим, що є в Цюріху. Серед пропонованих занять та заходів - катання на лижах і ковзанах взимку, плавання і вітрильний спорт влітку, походи в музеї і пішохідні екскурсії старим містом з відвідуванням кафе і магазинчиків, пікніки-барбекю, екскурсії на телестудію і багато іншого.
Центр LSI в Цюріху пропонує студентам унікальну студентську пільгову картку, з якої їм нададуть знижки в багатьох ресторанах, кафе, музеях і кінотеатрах по всьому місту. Центр LSI в Цюріху також пропонує спеціальну програму “Цюріх і спорт”, що дозволяє студентам відвідувати ранкові заняття мовного курсу “Стандарт 20”, а також денні заняття з обраного виду спорту два рази на тиждень. У вихідні у студентів є можливість поїздити Швейцарією, взяти участь в походах або спробувати свої сили в сплаві по річках, катанні на сноуборді або гірському велосипеді.

Ecole Swiss de Langues, Монтре
Прийнявши рішення приступити до вивчення мови в одній зі шкіл Ecole Swiss de Langues, ви вибрали захоплюючий шлях до знань, збагачений незабутніми враженнями та новим життєвим досвідом. Де б ви не вирішили пройти ваше навчання - у франкомовній частині Швейцарії або у Франції, ви скрізь зустрінете людей, які з величезним ентузіазмом стануть навчати вас французької мови за динамічною програмою, використовуючи найсучасніші методи.
Ви можете вчити французьку мову в франкомовній частині Швейцарії (Монтре) або у Франції (Ліон), і ви скрізь зустрінете людей, які з величезним ентузіазмом і любов’ю ставляться до своєї роботи, тобто до навчання.
У ESL курси спеціально розроблені відповідно до спеціальних потреб нефранкомовних студентів з усього світу.
Знаючи, що ключ до успіху в області навчання - це задоволення від процесу, програма навчання спланована так, що б студент, постійно мотивований і настроюваний на успіх з легкістю засвоював матеріал. Обидва навчальних центри для дорослих у Швейцарії і у Франції зручно розташовані в міських центрах. Ви можете вибрати між навчанням у Швейцарії (Монтре) і навчанням у Франції (Ліон).
Монтре - перлина швейцарської Рівєри. Це маленьке курортне містечко, що знаходиться на узбережжі Женевського озера, є перлиною Швейцарської Рів’єри. Вже давно гостинність стала життєвим кредо для мешканців цього чарівного міста. Чисельність населення - трохи менше 20000 чоловік.
 

 За матеріалами www.iclass.ru

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.