s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Освіта в Швейцарії Швейцарія - унікальна країна для вивчення іноземних мов

Швейцарія - унікальна країна для вивчення іноземних мов

Журнал «Сучасна освіта» №11(82) 2011

Швейцарія може похвалитися не лише точними годинниками, смачним шоколадом і надійними банками: ось вже не один десяток років мовні школи в Швейцарії заслужено вважаються одними з кращих в Європі. Це й не дивно - в Швейцарії чотири державні мови. Близько 70% жителів Швейцарії надають перевагу німецькій, тоді як всі інші говорять французькою, італійською або ретороманською. Все це створює зовсім унікальний мовний фон, завдяки якому вивчити німецьку або французьку мову в Швейцарії набагато простіше, ніж у багатьох інших країнах.

У Швейцарії мовні школи представлені досить широко, тому оптимальний варіант можна знайти практично для кожного. Майже у всіх навчальних закладах є не тільки курси німецької та французької, а й комбіновані цикли занять, націлені на одночасне навчання відразу кільком мовам. Крім того, курси поділяються за складністю та інтенсивністю, завдяки чому можна або поліпшити свої мовні навички, легко поєднуючи навчання з відпочинком, або з нуля вивчити французьку чи німецьку мову в Швейцарії, з головою поринувши у процес навчання.
У Швейцарії також досить широко представлені дитячі мовні школи та табори. Наприклад, ви можете відправити свою дитину на зимові курси французької в Швейцарії, на яких дитина зможе не тільки значно покращити знання іноземної мови, а й просто відпочити, весело провести час і зміцнити здоров’я. Комфортабельні умови проживання, відмінне харчування та організоване дозвілля - це те, завдяки чому щороку сотні батьків вибирають дитячі зимові курси французької в Швейцарії.

Німецька мова в Швейцарії
Якщо ви хочете поєднати вивчення німецької з повноцінним відпочинком, ідеальним варіантом стануть курси німецької в Швейцарії. Не секрет, що 2 / 3 населення цієї країни говорить виключно німецькою, а тому, вибираючи Швейцарію для вивчення німецької мови, ви отримуєте можливість не тільки придбати цінний набір знань, але і використати його, повністю занурившись в мовне середовище. Адже тільки маючи справу з живою мовою, можна вивчити її і оцінити всю її силу і красу. Для бажаючих зайнятися вивченням мови, навчальні заклади пропонують кілька програм, орієнтованих як на початківців, так і на тих, хто хоче лише закріпити і вдосконалити знання німецької. Крім того, курси німецької в Швейцарії орієнтовані не тільки на дорослих: діти теж можуть поєднати приємне з корисним, відправившись на швейцарські мовні курси під час канікул.

 Французька мова в Швейцарії
Значна частка населення Швейцарії висловлюється французькою мовою, а центром франкомовної частини країни є одне з найкрасивіших міст Європи - Женева. Але славиться воно не тільки вишуканою архітектурою: саме тут розташовуються кращі мовні школи, що пропонують своїм студентам вивчення французької мови. Всупереч розхожій думці про те, що французька мова в Швейцарії спотворена місцевим діалектом, у Женеві французька ледь відрізняється від “правильної”, чим різняться між собою діалекти, використовувані жителями різних регіонів Франції. Сьогодні всі бажаючі можуть вивчити французьку в Швейцарії, вибравши для себе курси, які підходять за інтенсивністю, рівнем та тривалістю.

Study Centre C & L, Монтре
Мовна школа Study Centre C & L знаходиться в Монтре, знаменитому швейцарському курорті, розташованому на Женевському озері. У навчальному центрі “С & L” студентів навчають, використовуючи сучасні інтенсивні методи навчання та новітнє обладнання. Пропонується вивчення німецької, англійської, французької мов, можливо навіть одночасне. Навчання проводиться індивідуально і в невеликих групах, що забезпечує ефективну роботу з викладачем і досягнення оптимальних результатів.
Школа С & L Study Centre має більш ніж тридцятирічний досвід роботи у сфері міжнародної освіти і пропонує великий вибір мовних курсів, що відповідають індивідуальним потребам слухачів. С & L Study Centre організовує розміщення слухачів в резиденції, розташованій в чудовому місці, з садом і краєвидом на озеро.
Тривалість курсу - 2 - 6 тижнів
Вартість програми (у швейцарських франках - CHF; 1CHF =
$ 1,08):
У вартість включено: навчання (20 занять на тиждень), проживання в студентській резиденції, кімнати на 2 людини, харчування сніданок + вечеря
2 тижні 1900,  3 тижні 2850
4 тижні 3800,  5 тижнів 4750
6 тижнів 5700

Language Studies International, Цюріх
У п’яти хвилинах ходьби від озера і в п’яти хвилинах від історичного центру міста - мовний центр LSI в Цюріху розташований просто ідеально.
Центр має 9 сучасних навчальних кабінетів, комп’ютерних кабінетів з безкоштовним доступом в Інтернет і студентську вітальню. Всі педагоги мають кваліфікацію і досвід в галузі викладання німецької мови як іноземної. Насичена позакласна програма покликана познайомити вас з усім найкращим, що є в Цюріху. Серед пропонованих занять та заходів - катання на лижах і ковзанах взимку, плавання і вітрильний спорт влітку, походи в музеї і пішохідні екскурсії старим містом з відвідуванням кафе і магазинчиків, пікніки-барбекю, екскурсії на телестудію і багато іншого.
Центр LSI в Цюріху пропонує студентам унікальну студентську пільгову картку, з якої їм нададуть знижки в багатьох ресторанах, кафе, музеях і кінотеатрах по всьому місту. Центр LSI в Цюріху також пропонує спеціальну програму “Цюріх і спорт”, що дозволяє студентам відвідувати ранкові заняття мовного курсу “Стандарт 20”, а також денні заняття з обраного виду спорту два рази на тиждень. У вихідні у студентів є можливість поїздити Швейцарією, взяти участь в походах або спробувати свої сили в сплаві по річках, катанні на сноуборді або гірському велосипеді.

Ecole Swiss de Langues, Монтре
Прийнявши рішення приступити до вивчення мови в одній зі шкіл Ecole Swiss de Langues, ви вибрали захоплюючий шлях до знань, збагачений незабутніми враженнями та новим життєвим досвідом. Де б ви не вирішили пройти ваше навчання - у франкомовній частині Швейцарії або у Франції, ви скрізь зустрінете людей, які з величезним ентузіазмом стануть навчати вас французької мови за динамічною програмою, використовуючи найсучасніші методи.
Ви можете вчити французьку мову в франкомовній частині Швейцарії (Монтре) або у Франції (Ліон), і ви скрізь зустрінете людей, які з величезним ентузіазмом і любов’ю ставляться до своєї роботи, тобто до навчання.
У ESL курси спеціально розроблені відповідно до спеціальних потреб нефранкомовних студентів з усього світу.
Знаючи, що ключ до успіху в області навчання - це задоволення від процесу, програма навчання спланована так, що б студент, постійно мотивований і настроюваний на успіх з легкістю засвоював матеріал. Обидва навчальних центри для дорослих у Швейцарії і у Франції зручно розташовані в міських центрах. Ви можете вибрати між навчанням у Швейцарії (Монтре) і навчанням у Франції (Ліон).
Монтре - перлина швейцарської Рівєри. Це маленьке курортне містечко, що знаходиться на узбережжі Женевського озера, є перлиною Швейцарської Рів’єри. Вже давно гостинність стала життєвим кредо для мешканців цього чарівного міста. Чисельність населення - трохи менше 20000 чоловік.
 

 За матеріалами www.iclass.ru

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.