s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Освіта в Польщі Українсько-польський центр академічних обмінів


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Українсько-польський центр академічних обмінів

Журнал «Сучасна освіта» №7-8(70) 2010

Ніхто не буде сперечатися з тим, що здобуття якісної освіти - гарантія життєвого успіху. Інша річ, що для більшості студентів найпрестижніші українські університети як були, так і залишаються практично недосяжними. І все ж вихід є. Цей вихід полягає в тому, що не варто замикатися на звичному і добре відомому. Є інші країни і, як виявляється, досить доступні. Доступною і класично якісною є і вища освіта, що там надається. Найреальніше її здобути в Польщі - нашій західній сусідці.   

[...] Полностью статья  опубликована в журнале «Сучасна освіта» №7-8 (июль-август, 2010г.).
Этот номер журнала "Сучасна осв
іта" (№7-8, июль-август, 2010) уже поступил в розничную продажу в начале июля. Приобрести (либо заказать по почте)  его можно в редакции.

 

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.