s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Освіта в Польщі Корисні посилання


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Рейтинг найкращих університетів Польщі у 2020 році

Варшавський університетСеред тисячі найкращих університетів світу опинилось аж вісім польських ВНЗ. Варшавський університет посів почесне місце у четвертій сотні і таким чином випередив найстаріший заклад вищої освіти в Польщі - Ягеллонський університет. Останній, своєю чергою, цього року був включений до п'ятої сотні найкращих вузів світу. Такі дані виникають із опублікованого в середині серпня 2020 року Шанхайського списку університетів (Academic Ranking of World Universities).

Цей рейтинг вперше був складений у 2003 році. Відтепер його щороку публікує Шанхайский університет Джао Тонг. Цього року передові місця посіли ті ж заклади вищої освіти, що і у минулих роках. Найкращим університетом світу традиційно є американський Гарвард. Одразу за ним йде Стенфорд, а на третьому місці - британський Кембридж. Цікаво, що конкретні місця в рейтингу посідає лише перша сотня університетів світу. Решта закладів входять у групи, що налічують 50 або 100 університетів, і не мають конкретних місць.

У 2020 році найкращим польським ВНЗ, згідно з Шанхайським рейтингом, став Варшавський університет. Цього року він опинився у діапазоні від 301 до 400 місць. Зауважимо, що у 2019 році цей заклад посідав своє місце у п'ятій сотні університетів. Однак тепер він балансує на межі між четвертою та п'ятою сотнями. Ягеллонський університету у Кракові, натомість, опустився в рейтингу з четвертої сотні на п'яту. Таким чином, Ягеллонка стала другим найкращим ВНЗ в Польщі, згідно з Шанхайським рейтингом. Минулого року Університету у Кракові посідав перше місце.

До рейтингу увійшов ще один заклад вищої освіти у Кракові - Гірничо-металургійна академія. Цьогоріч він з сьомої сотні опустився на восьму. У дев'яту сотню потрапили Університет ім. Адама Міцкевича у Познані, Гданська Політехніка (вперше включена до рейтингу) і Варшавська Політехніка. А до останньої, десятої сотні рейтингу увійшли Медичний університет Сілезії в Катовіцах та Варшавський медичний університет.

Отож, рейтинг найкращих університетів Польщі у 2020 році, згідно з Шанхайским університетом Джао Тонг, виглядає так:

  • Варшавський університет
  • Ягеллонський університету у Кракові
  • Гірничо-металургійна академія (Akademia Girniczo-Hutnicza w Krakowie)
  • Університет ім. Адама Міцкевича у Познані; Гданська Політехніка; Варшавська Політехніка
  • Медичний університет Сілезії в Катовіцах; Варшавський медичний університет

Крім цього, у 2020 році з рейтингу випали два польські вузи - Університет Миколи Коперника в Торуні і Вроцлавська Політехніка (минулоріч вони посідали свої місця у діапазоні 901-1000 місць).

Варто зауважити, що Шанхайський рейтинг університетів складають на основі одразу кількох показників. Перш за все, до уваги беруть кількість випускників та працівників, які отримали Нобелівську премію чи Медаль Філдса, а також публікації у виданнях "Nature" чи "Science", кількість найчастіше цитованих науковців (Highly Cited Researchers) та статей (Science Citation Index - Expanded oraz Social Sciences Citation Index). Також автори рейтингу оцінюють масштабність досягнень університетів у співвідношенні до їхнього величини.

За матеріалами http://vsetutpl.com

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.