s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Освіта в Новій Зеландії Відкриваємо студентську візу до Нової Зеландії


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Відкриваємо студентську візу до Нової Зеландії

Журнал «Сучасна освіта» №6(69) 2010

Підготовка документів для студентської візи, яка дає право навчатися за кордоном, займає не один тиждень і навіть місяць. Тому щоб зусилля не зійшли нанівець, до цієї процедури слід підходити зі скрупульозністю ювеліра, який старанно відшліфовує дорогоцінний камінь. Аби камінчик засяяв усіма гранями, потрібно враховувати його особливості і структуру. Так само і з оформленням візи: у кожному посольстві свої вимоги та правила, які необхідно враховувати. А про що належить знати українцю, який планує їхати за дипломом до Нової Зеландії? Які вимоги висуває до претендентів амбасада цієї тихоокеанської країни?
Три місяці у подарунок
Нова Зеландія здійснює активну імміграційну політику, яка покликана збільшити притік іноземних абітурієнтів до її університетів. Тому відмову у візі отримують менше 15 відсотків кандидатів. До того ж, якщо ви їдете на навчання до цієї держави терміном до 3 місяців, щоб, наприклад, «підтягнути» англійську на мовних курсах, то возитися з відкриттям студентської візи вам не доведеться. Достатньо звичайної гостьової, яка видається десь за тиждень. Що стосується студентських віз, то якщо заяву оформлено правильно, і візовий офіцер має у розпорядженні всю необхідну йому інформацію, то термін розгляду складає близько двох – трьох тижнів. Зазвичай цього часу посольству вистачає, щоб перевірити справжність наданих довідок та достовірність даних, вказаних в анкеті. Але у вас можуть попросити додаткові документи або відомості і процес може трохи затягтися. Тому доцільно мати у «запасі» як мінімум місяць, а то й два, щоб встигнути до дня вильоту. До посольства вам необхідно буде подати:
- закордонний паспорт, строк дії якого повинен перевищувати строк вашого перебування в Новій Зеландії як  
  мінімум на 3 місяці;
- дві кольорові фотокартки 3Х4;
- шкільний атестат, завірений штампом «Апостиль» у Міністерстві освіти України;
- довідку з ВНЗ про академічну успішність (якщо ви студент) зі штампом «Апостиль»;
- рекомендації від викладачів або вчителів;
- міжнародний мовний сертифікат IELTS або TOEFL або, якщо ви плануєте складати ці іспити на місці,
  довідку про відвідування мовних курсів;
- довідку про доходи батьків;
- довідку з банку про наявність достатніх коштів на вашому рахунку (або рахунку батьків);
- лист від навчального закладу Нової Зеландії, що підтверджує ваші наміри здобувати освіту у ньому;
- квитанцію про сплату за навчальний курс (якщо ви вже внесли гроші);
- підтвердження бронювання квитків на літак до Нової Зеландії;
- заяву-анкету встановленого зразка (Student Visa/Permit Application), яку можна скачати з сайту Імміграційної
  служби Нової Зеландії (www.immigration.govt.nz).
- квитанцію про сплату консульського збору.
    
Звивистими  стежками
Усі перераховані вище папери необхідно буде перекласти англійською мовою, а переклад завірити у нотаріуса. І коли ви пройдете цей «підготовчий» етап, на вас чекає неприємний сюрприз: справа в тому, що на території України немає представництва Нової Зеландії. Найближче до нас посольство знаходиться…у Москві і сплату консульського збору воно приймає тільки готівкою у російських рублях. На сьогоднішній день це 4 100 рублів (135$ США). Тож, перед тим як відправитись за знаннями до зелених островів Океанії, доведеться відвідати східного сусіда – Російську Федерацію. Заспокоює лише те, що документи можна подавати не особисто, а через туристичне або освітнє агентство. В цьому випадку працівники візового відділу проводять співбесіду із заявниками по телефону.
    
Головне – гроші та здоров’я
При розгляді заяв візовий офіцер, перш за все, звертає увагу на два ключові моменти: вашу платоспроможність та, як це не дивно, стан здоров’я. Посольство бажає незаперечних доказів того, що ви самостійно або за допомогою батьків можете  профінансувати своє проживання та навчання у Новій Зеландії. Сума на вашому рахунку має покривати вартість навчання в університеті щонайменше протягом 2 років, витрати на харчування та житло з розрахунку 400 – 1000 новозеланд-ських доларів на місяць протягом усього терміну перебування та ціну авіаквитків туди і назад. Також ви повинні принести довідку про повне медичне та рентгенологічне обстеження, яке можна зробити лише в схваленому амбасадою медичному закладі. В Києві таким є лікарня працівників нафтової промисловості України на вулиці М. Амосова, 8.
В Новій Зеландії найнижчий в світі рівень злочинності, тому якщо вам вже виповнилось 17 років і ви плануєте затриматись в острівній країні більше, ніж на 2 роки, тоді до переліку вже перерахованих документів доведеться додати ще й довідку з міліції про відсутність притягнень та судимостей.

Додаткова інформація на сайті Імміграційної Служби (www.immigration.govt.nz) та Посольства Нової Зеландії в Москві (www.nzis.msk.ru) або за телефоном: +7 495 956 2642 (з 9:30 до 11:00 і з 16:00 до 17:00).

Підготувала Надія Бучнєва

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.