s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Освіта в Німеччині Нові стипендійні програми Німецької служби академічних обмінів

Нові стипендійні програми Німецької служби академічних обмінів

Дослідження

Міжнародна програма DAAD та DFG для аспірантів

З 2001: спільна програма “Аспірантура у ВНЗ Німеччини (PhD)”, проводиться DAAD. Мета: втілення відповідних рекомендацій Наукової ради та Конференції ректорів вищої школи відносно реформи аспірантури. Підвищення інтересу з боку іноземців та конкурентоспроможності аспірантури в Німеччині для висококваліфі-кованих науковців з Німеччини та з-за кордону (бажаний відсоток іноземців - 30%) завдяки краще структурованому та більш інтенсивному навчанню в аспірантурі. Створення аспірантських програм міжнародного спрямування в найкращих дослідницьких центрах. Обмеження строку навчання в аспірантурі та оптимальне наукове керівництво (з письмово укладеною відповідальністю ВНЗ за аспірантів). Зарахування міжнародних дипломів. Можливість навчання англійською мовою. Підтримка міждисциплінарного діалогу. Після чотирьох відбіркових турів залишилося загалом 50 міжнародних програм для аспірантів, яким надається підтримка. Увага: під PhD мається на увазі програма підтримки ВНЗ як пошукачів, а не індивідуальні програми.

Подальша інформація: інформація для студентів та аспірантів: www.daad.de/ipp/de

Інформація для викладачів ВНЗ: www.daad.de/hochschulen/internationalisierung/phd/05068.de.html

Мовні курси, семінари, тести
Мюнхенський міжнародний літній університет пропонує мовні курси німецької мови з ознайомленням зі студентським, науковим життям Мюнхена, Баварії та Німеччини.
Під час проходження курсу Ви зможете ознайомитись з культурним та повсякденним життям Німеччини.

www.daad.de/deutschland/deutsch-lernen/sommerkurse/00490.de.html


Підготовчий курс для іноземних студентів при Університеті м. Геттінген.
Для того, щоб полегшити іноземним абітурієнтам підготовку до навчання в Німеччині, Університет м. Геттінген пропонує вступний курс у німецьку систему освіти, що складається з чотирьох модулів та коштує 590 євро.

www.uni-goettingen.de/de/81252.html


Група любителів німецької мови (Штамтіш) пропонує по неділях о 19.00 українцям, що вивчають німецьку мову, та зацікавленим у спілкуванні німцям розмовну практику, обмін досвідом, нові знайомства та затишну атмосферу. Тема для розмови може бути будь-якою. Запрошуються усі бажаючі. Участь є безкоштовною. Існує лише одне правило: усі мають говорити лише німецькою.
Місце проведення: Паб “Сундук”, вул. Леонтовича, 7 (за Володимирським собором),
тел. +38-044-2705519.

Підвищення кваліфікації в галузі німецької мови
Інститут міжнародної комунікації у співпраці з Університетом ім. Гайнріха Гайне пропонує курси високого ґатунку та програми підвищення кваліфікації в галузі німецької мови для навчання та професії, літні курси як у Дюссельдорфі, так і у Берліні, а також численні додаткові послуги, як, наприклад, допомога у пошуку житла або культурна програма.

www.iik-duesseldorf.de

 Інформаційний центр DAAD у Києві

 Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

 

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.