На думку розроблювачів, основними перевагами myLinux 3.1 OKO перед іншими операційними системами є її невисока ціна (дистрибутив, до якого, крім самої системи, входить набір офісних додатків Ореп ОтТісе і ряд мультимедійних додатків, коштує 20 грн.), високий рівень технічної підтримки й унікальне у своєму роді рішення з захисту комп'ютера на рівні ядра, підтверджене державною експертизою СБУ.
Як заявив у ході презентації заступник генерального директора, компанії "Майлінукс" Олег Можаровський, "характерною рисою використання програмного забезпечення в нашій країні є нелегальний розподіл значної його частини з порушенням міжнародного та вітчизняного законодавства". На його думку, "причинами тому є висока вартість відповідних продуктів, а також відсутність діючого механізму юридичної відповідальності відносно піратства". "Одним із шляхів виходу з такої ситуації, є використання операційних систем з відкритим вихідним кодом, яскравим прикладом яких є І-іпих", -зробив висновок він.
За матеріалами "Освітній портал"
ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!
Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!
Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.
Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.