s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Новини освіти Ренесанс Острозької академії


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Ренесанс Острозької академії

Національний університет "Острозька академія"У рамках відзначення 25-річчя відродження Острозької академії - найстарішого університету України та Східної Європи, 17, 18, 19 травня відбудеться презентація вишу в Києві "Ренесанс Острозької академії в європейському контексті. 25 років відновлення".

Гості зможуть побачити реконструкцію інтер'єру Острозької академії XVI ст., сфотографуватися на автентичному троні князів Острозьких та зробити запис гусячим пером на князівському скрипторії. Також на банерах можна детально дізнатися про історію цього культурно-освітнього осередку й на основі генеалогічного дерева Острозьких простежити родинні зв'язки фундаторки академії княжної Гальшки Острозької, королеви Франції Анни Ярославни і її доньки. Крім цього, усі охочі зможуть поспілкуватися з краєзнавцем Миколою Бендюком, який розповість про останні 25 років, за які Острозька академія стала провідним університетом України.

Нагадаємо, що 1576 року в місті-фортеці Острозі, вотчині славного князівського роду Острозьких його могутнім представником князем Василем-Костянтином Острозьким було засновано Острозьку словяно-греко-латинську академію. Серед випускників академії були люди, які змінили історію України - гетьмани війська Запорізького Петро Конашевич-Сагайдачний та Северин Наливайко; перший ректор Києво-Могилянської академії Іов Борецький; лаврський архімандрит Єлисей Плетенецький; письменник, автор першої кириличної граматики Мелетій Смотрицький та ін.

Щиро запрошуємо на презентацію Острозької академії, яка відбудеться за адресою: м. Київ, Михайлівська площа.

Шукайте намет Національного університету "Острозька академія".

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!