s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Новини освіти Ренесанс Острозької академії


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Європейський день мов

30 вересня 2018 року з 11.00 до 22.00 у Києві в приміщенні/дворі Британської Ради та Goethe-Institut відбудеться святкування Європейського дня мов.

Вхід вільний! Вивчайте мови, святкуйте мови, смакуйте мови разом з нами протягом дня, а також вигравайте безкоштовне навчання іноземним мовам та квитки на двох до Риму!

Європейський день мов відзначається щорічно з 2001 року за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі.

Мовне розмаїття це інструмент досягнення більшого міжкультурного розуміння та ключовий елемент багатства культурної спадщини нашого континенту. Саме тому 800 мільйонів європейців заохочують вивчати більше мов у будь-якому віці.

В Україні святкування Європейського дня мов відбудеться за підтримки EUNIC - мережі національних інститутів культури Європейського Союзу і фінансується програмою ЄС Culture Bridges, що реалізується Британською Радою в Україні.

Інституціями, які співпрацюють в рамках заходів щодо підтримки Європейського дня мов у 2018 році, є Британська Рада в Україні, Goethe-Institut в Україні, Французький інститут в Україні, Італійський інститут культури в Україні, Польський інститут у Києві, Посольство Угорщини в Україні і Чеський центр в Україні. До заходу також долучилось Українське товариство глухих, яке представить протягом дня свою програму для відвідувачів події, зосереджену навколо жестової мови.

Під час святкування Європейського дня мов відвідувачам пропонуватимуться активності на будь-який смак. В приміщеннях ви зможете ознайомитися з діяльністю культурних інститутів та різноманіттям їхніх пропозицій, відвідати інформаційні заходи щодо навчання в цих країнах, пройти пробні уроки європейських мов для дітей, підлітків та дорослих, провести природничі експерименти, використовуючи іноземну мову, приготувати справжній марципан, а також взяти участь в багатьох інших цікавих заходах, що проходитимуть протягом всього дня. В бібліотеці ви матимете можливість поринути у світ книжок та казок, а також у віртуальний світ за допомогою новітніх технологій.

На подвір'ї ви зможете випробувати свої сили в турнірах настільного футболу та тенісу, зіграти в твістер, заспівати караоке та пройти слідами відомих поетів. Крім того, ми підготували для вас "побачення на 8 мовах" (SpeakDating), багатомовний Зумба-флешмоб, розмальовки на обличчі та друк на еко-сумках.  

Спробувавши свої сили в конкурсах та вікторинах, ви зможете насолодитися танцювальними майстер-класами, національними смаколиками з різних країн Європи, послухати європейську музику та виграти цінні призи! Завершальною родзинкою стане
виступ неймовірного українського тріо Panivalkova!

Адреса заходу: Британська Рада / Goethe-Institut в Україні (м. Київ, вул. Cковороди, 4/12-вул. Волоська, 12/4)

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!