s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Новини освіти Увага! Запрошуємо до участі у конференції


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

 

kpi logo

 

 

ОРEN DAY ТЕФ 18.06.22 

Навчально-науковий інститут

атомної та теплової енергетики

(ТЕФ)

КПІ ім. Ігоря Сікорського

запрошує абітурієнтів та всіх бажаючих

на онлайн-зустріч 18.06.22 об 11:00.


Підключайтесь та дізнавайтесь:

  • Роботодавці та студенти  про спеціальності: 121,122,142,143, 144, 151 - актуальність, стабільність, майбутнє.
  • Особливості вступу 2022. 
  • Неформально про навчання.

 

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ЗУСТРІЧІ:

https://meet.google.com/scs-cieq-oqa


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ: HTTPS://TEF.KPI.UA/ 

kpi tef logo1 


 

Увага! Запрошуємо до участі у конференції

 

Університет Україна

                                         

Конференція

 

XVIІ міжнародна науково-практична конференція
"Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції про права осіб з інвалідністю"

XVIІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції про права осіб з інвалідністю" проходитиме у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" 22 листопада 2017 р. (вул. Львівська, 23, корпус 3, початок о 10:00).

Організаторами Конференції є Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", Комітет Верховної Ради України у справах  ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, Міністерство освіти і науки України, Міністерство соціальної політики України, Київська міська державна адміністрація, Інститут спеціальної педагогіки НАПН України, Фонд соціального захисту інвалідів, Всеукраїнське громадське об'єднання, "Національна асамблея людей з інвалідністю України", Фонд імені Фрідріха Еберта в Україні, Українська асоціація маркетингу, Всеукраїнська молодіжна громадська організація студентів з інвалідністю  "Гаудеамус", Благодійний фонд "Добробут ХХІ століття".

Метою конференції є інтеграція зусиль учених, освітян, підприємців, промисловців та громадських діячів для обговорення та розв'язання широкого кола проблем навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому просторі.

Основні напрями роботи конференції: освітня та соціальна інклюзія людей з інвалідністю: міждисциплінарний підхід; психолого-педагогічні основи професійного становлення та самореалізації молоді в інклюзивному освітньому середовищі; медична, фізична та спортивна реабілітація людей з інвалідністю; актуальні проблеми працевлаштування людей з інвалідністю; правові та організаційні засади формування та розвитку інклюзивного освітнього середовища; інноваційні технології продуктів дієтичного харчування спеціального призначення; інформаційно-комунікаційні технології  інклюзивного навчання; наукові напрями дизайну безбар'єрного архітектурного середовища.

У рамках конференції планується конкурс наукових робіт студентів з інвалідністю за тематикою конференції; виставка-перегляд наукової та навчально-методичної літератури "Інклюзивне навчання: здобутки, досвід, перспективи"; виставка продукції оздоровчого харчування.

У програмі конференції передбачено перерви на кава-брейки, під час яких Ви зможете поділитись власним досвідом роботи в інклюзивному просторі, поставити болючі питання фахівцям галузі інклюзивної освіти, а також налагодити ефективні зв'язки з колегами!!!

Довідки та попередня реєстрація за телефонами: (067)3395170 Світлана Юріївна та (063)0655659 Олена Валеріївна.

Адреса для листування: science.org.uu@gmail.com

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!