«Азербайджанська дипломатична академія» (АДА) здійснює набір слухачів на 2015 рік навчання за Програмою для іноземних студентів, яка фінансується Урядом Азербайджанської Республіки.
Згідно з фінансовими умовами Програми, азербайджанська сторона забезпечує за власний рахунок сам процес навчання, проживання іноземних студентів, а також необхідні учбові матеріали. Наразі в АДА навчаються студенти з 32 країн (у тому числі, з України); викладання в Академії здійснюється англійською мовою. Професорсько-викладацький склад АДА представлений відомими фахівцями у галузі міжнародної політики та дипломатії з 14 країн. Форма навчання – денна, термін навчання – 2 роки.
У 2015 році навчання іноземних студентів в АДА здійснюватиметься за такими основними напрямами:
- дипломатія та міжнародні відносини;
- публічна політика;
- міжнародні дослідження;
- бізнес-адміністрація;
- економіка;
- комп’ютерні та інформаційні технології.
Кандидати на навчання мають подати відповідну заяву встановленої форми. Зарахування в Академію відбувається на підставі результатів співбесіди.
Більш докладну інформацію про умови вступу до АДА можна отримати на веб-сайті Академії www.ada.edu.az, а також за такими контактами: тел.: +994 12 437 08 30; e-mail: admissions@ada.edu.az
Джерело: http://mon.gov.ua
ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!
Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!
Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.
Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.