s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Дистанційна освіта Тюменский государственный университет приглашает


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Вища освіта - дистанційно

Журнал «Сучасна освіта» №10(82) 2011

Вища освіта дистанційно - прямий наслідок впровадження інформаційних технологій в роботу внз - є новим поколінням освітніх систем у вищій школі.
Вища освіта дистанційно стає сьогодні помітною складовою системи вищої школи. У внз щорічно створюються десятки нових центрів та інститутів дистанційної вищої освіти. Вища освіта дистанційно дозволяє: вибирати зручний час, місце і темп навчання кожному учневі; підвищити свою кваліфікацію, придбати спеціальність без відриву від дому і роботи; здобувати вищу дистанційну освіту особам, позбавленим можливості здобути традиційну освіту (віддаленість від навчального закладу, хвороба, специфіка роботи і т.д.).

Дистанційна форма навчання - це ...
Дистанційна форма навчання - це отримання освітніх послуг без відвідування вищого навчального закладу, за допомогою сучасних інформаційно-освітніх технологій і систем телекомунікації, таких як електронна пошта, телебачення і INTERNET. Дистанційну форму навчання можна використовувати у вищій школі, а також для підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців.
Дистанційна форма навчання дозволяє отримати університетський диплом усім, хто з тих чи інших причин не може вчитися очно. Дистанційна форма навчання відкриває великі можливості для студентів-інвалідів. Сучасні інформаційні освітні технології дозволяють вчитися незрячим, глухим і страждаючим захворюваннями опорно-рухового апарату.
Враховуються індивідуальні здібності, потреби, темперамент і зайнятість студента. Він може вивчати навчальні курси в будь-якій послідовності, швидше або повільніше. Все це робить дистанційну форму навчання якіснішою, доступнішою і дешевшою традиційної.
Технології дистанційного навчання повинні забезпечувати доставку основного обсягу досліджуваного матеріалу, інтерактивну взаємодію студентів і викладачів у процесі навчання, надання студентам можливості самостійної роботи ії засвоєння матеріалу, що вивчається, а також оцінку їх знань і навичок, отриманих ними в процесі навчання.
Використовувані сьогодні технології дистанційної освіти можна розділити на три великі категорії: неінтерактивні (друковані матеріали, аудіо-, відеоносії), засоби комп’ютерного навчання (електронні підручники, комп’ютерне тестування і контроль знань, новітні засоби мультимедіа), відеоконференції - розвинені засоби телекомунікації аудіоканалів, відеоканалів і комп’ютерних мереж.
Потужною технологією дистанційного навчання, що дозволяє зберігати і передавати основний обсяг досліджуваного матеріалу, є електронні підручники і довідники, як звичайні, так і записані на лазерних дисках. Індивідуальна робота з ними дає глибоке засвоєння і розуміння матеріалу. Ці технології дистанційного навчання дозволяють, при відповідному доопрацюванні, пристосувати існуючі курси до індивідуального користування, надають можливості для самонавчання і самоперевірки отриманих знань. На відміну від книги, ця технологія дозволяє подавати матеріал в динамічній графічній формі.

Три категорії внз

Внз, що пропонують програми дистанційного навчання можна розділити на три категорії:
«Натуральні» дистанційні внз. Наприклад, в США, таких навчальних закладів, що пропонують програми навчання на ступінь бакалавра і магістра не дуже багато. Серйозні навчальні заклади мають необхідну акредитацію. У той же час, існують і не акредитовані програми, тому важливо дізнатися - яку акредитацію має конкретна програма, що цікавить вас.
Провайдери корпоративних тренінгів та/або курсів підвищення кваліфікації. Ці організації проводять тренінги, програми, що ведуть до отримання сертифікату і інші освітні програми призначені для розвитку будь-яких професійних навичок. Це, як правило, не акредитовані програми, що формуються у відповідності з індивідуальними вимогами клієнтів. Таким чином, даний тип внз пропонує програми, що дуже відрізняються за якістю. Тому, в цьому випадку, важливо з’ясувати якомога більше про структуру курсу, засоби і способи комунікації, а також дізнатися про те, як організована і чим забезпечується підтримка учнів.
Традиційні внз, що пропонують онлайнове навчання. Багато традиційних університетів і коледжів останнім часом стали пропонувати свої програми в онлайновому режимі, розширюючи таким чином перелік пропонованих програм навчання. На жаль, дуже мало традиційних університетів і коледжів пропонують повні та цілісні онлайнові варіанти своїх програм.

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!