s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Бізнес-освіта, MBA Магістерський диплом - запорука кар’єрного росту!


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Презентація програми MBA in Public Sector

Запрошуємо всіх, хто бажає розвивати управлінську кар'єру в організаціях некомерційного та державного секторів. 21 вересня відбудеться презентація нової в Україні навчальної програми MBA in Public Sector в бізнес-школі "Міжнародний інститут бізнесу".

Міжнародний інститут бізнесу, логотипВи матимете можливість познайомитись з викладачами - практиками, які на програмі читатимуть не лише теорію, але і будуть розглядати разом з вами живі сучасні кейси з вітчизняної та закордонної практики. Також дізнаєтесь про унікальні курси, що були розроблені саме для програми MBA in Public Sector в МІБ. Дана програма має схвалення міжнародної асоціації IASIA (International Association of Schools and Institutes of Administration).

Не зволікайте! Старт навчання вже 11 жовтня 2019 року.
Дата: 21 вересня 2019 (субота), 10:00
Локація: Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа "Міжнародний інститут бізнесу"
Реєстрація: https://bit.ly/2MjRoov

 

Регламент:

 • 09:30 - 10:00 - Реєстрація учасників, вітальна кава.
 • 10:00 - 10:10 - Портфель програм МВА в МІБ. Вікторія Алексеєнко - менеджер по роботі з клієнтами в МІБ.
 • 10:10 - 10:40 - Програма MBA in Public Sector - новий освітній продукт МІБ. Алевтина Кудінова - академічний директор МІБ.
 • 10:40 - 10:55 - Відповіді на питання, неформальне спілкування.
 • 10:55 - 12:15 - "Вплив глобалізації на місцевий розвиток". Галина Васильченко - експерт із стратегічного планування проекту ERA, USIID та викладач на програмі MBA in Public Sector в МІБ.
 • 12:15 - 12:30 - Індивідуальні консультації щодо вступу на програму.

Під  час експерного виступу Г.Васильченко "Вплив глобалізації на місцевий розвиток" ви дізнаєтесь, як швидкі зміни сучасного світу впливають на зміни в поведінці людей,  на систему менеджменту, планування та прийняття рішень як на рівні суб'єктів господарювання, так і на рівні території.

Розглянемо такі питання:

 • Глобалізація та локалізація.
 • Формула сучасного економічного розвитку.
 • Фактори конкурентних переваг на місцевому рівні.
 • "Стара економіка" і "Нова економіка".
 • Порівняння контексту планувальних характеристик в різних економіках.  
 • Зміна підходів до практики розвитку територій.  
 • Піраміда сучасного розвитку.
 • Конкурентоспроможність території і фірми.

Інформація про спікерів заходу:
Вікторія Алексеєнко - менеджер по роботі з клієнтами МІБ (експерт з питань вступу на програми, допомагає з підбором ефективної програми навчання та з проходженням аплікаційного процесу).

Алевтина Кудінова
- академічний директор МІБ, д.е.н., бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство "Газ-тепло" НАК "Нафтогаз України", Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше 80 наукових  публікацій.

Галина Васильченко
- викладач на програмі MBA in Public Sector в МІБ, експерт із стратегічного планування проекту ERA, (USIID (з березня 2019 року), голова правління Громадського центру "Ділові ініціативи" (з 1999 року), кандидат економічних наук; була консультантом з місцевого економічного розвитку Асоціації міст України (проект PULS , USIID), доцент кафедри менеджменту та адміністрування (Івано-Франкііський національний технічний університет нафти і газу).

Контактна особа: 0675248949, 0445850033 Вікторія Алексеєнко.

Реєстрація:
https://bit.ly/2MjRoov
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!