s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статті з журналу Вища освіта Як підрахувати якість освіти


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Як підрахувати якість освіти

Журнал «Сучасна освіта» №9(71) 2010Шостак А.В.


У нашому журналі №7-8(70) за 2010 рік було опубліковане інтерв'ю з Анатолієм Шостаком, доцентом Національного університету біоресурсів і природокористування України ( НУБіПУ ) «Рейтингове оцінювання як елемент системи моніторінгу якості освіти в університеті». Редакція отримала десятки листів і телефонних дзвінків. Науково-педагогічні працівники та університетські керівники різних рівнів цікавляться фізичною суттю презентованої методики, її, так би мовити, «конструкцією». Багатьох дописувачів цікавить, з якими складнощами довелось зіштовхнутись в процесі розробки і впровадження, які соціальні наслідки впровадженої методики, що собою являє нова методика – рейтингове оцінювання за показниками зовнішнього тестування. Ми передали найбільш цікаві та типові запитання автору обох методик і попросили дати на них відповіді. Сподіваємось, що стаття, яку до редакції люб'язно передав Анатолій Вікторович, у певній мірі задовольнить допитливих читачів нашого журналу.

 Читати повну версію інтерв'ю 

Методика служить ефективним інструментом при розробці системи менеджменту якості на основі вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

    Програма для розрахунку рейтингу працює у середовищі MS Excel-97/2003, містить у своєму складі необхідні компоненти для обліку показників діяльності усіх суб’єктів у структурі вищого навчального закладу та самоатестації за показниками зовнішнього оцінювання.

ПРОПОНУЄМО

керівникам вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації з метою оптимізації всіх видів діяльності.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО

iнформаційно-консультативні послуги та супровід програмного продукту.

Контактний телефон: (044) 527-88-83; 0675980178

E-mail: a.shostak@nubip.edu.ua, rectorat@nauu.kiev.ua


Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

 

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!