s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статті з журналу Школи, ліцеї, гімназії Ліцей туризму

Ліцей туризму

№ 1-2 (45) 2008

Ліцею туризму в січні 2008 виповнилося 17 років. Це сучасний заклад освіти, лауреат Всеукраїнської туристичної програми "Кришталевий лелека''.

Основною метою ліцею є підготовка фахівців початкового рівня туристичної галузі.

Пісня закінчення нашого унікального закладу випускники отримують повну середню освіту та кваліфікації: агент з організації туризму, обліковець, екскурсовод, секретар керівника і мають можливість вступити до Інституту туризму ФПУ та інших вузів.

Наш ліцей росте і розвивається.

Ми приймаємо дітей не тільки у 8-11 класи, а й у початкові та середні - з 1 по 7 клас.

Дня ліцеїстів створені всі умови: невеликі класи, зайнятість дітей з 8 до 19 години, атмосфера домашнього затишку, забезпечення всебічного розвитку дитини.

А ще - триразове харчування, денний сон. прогулянки і заняття на свіжому повітрі, послуги психолога, логопеда, робота медичної служби.

Окрім того, заняття з етики, логіки та риторики, робота музичних та художніх студій, хореографія та шахи розвивають здібності ліцеїстів. Лікувальна фізкультура, боротьба, спортивний туризм формують здоровий спосіб життя.

Отож, наші двері широко відчинені для всіх, хто прагне знань і хоче разом з нами творити майбутнє туристичної галузі України.

Наша адреса:
04074 м. Київ, вуя. Агрегатна, 9.
Тел.\факс: +38 (044) 430-27-14, +38 (044) 430-06-05.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!