s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статті з журналу Школи, ліцеї, гімназії “Все включено”: приватні школи України

ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА ГІМНАЗІЯ

№ 12 (44) 2007

Рік заснування - 1990. Краща приватна освіта. Ліцензія АА № 604444 ГУОН м. Києва від 26.03.2004 Свідоцтво про атестацію 62/2004 ГУОН м. Києва від 26.03.2004 

Олександрійська гімназія в м. Києві - перша приватна гімназія України. Протягом   останніх років посідає провідні місця в рейтингах кращих шкіл м. Києва.За видатні досягнення Олександрійську гімназію нагороджено низкою міжнародних та вітчизняних нагород. Насамперед це Ордени Рівноапостольного Князя Володимира та «Почесний Хрест». Газета «Дзеркало тижня» від 16 червня 2005 року порівняла Олександрійську гімназію з все-світньовідомим британським «Ітон-колед-жем», як таку саму кузню кращих кадрів для своєї країни.

Олександрійська гімназія - це найсучасніший навчально-виховний загальноосвітній комплекс, це школа повного дня, в якій вивчення базових дисциплін вдало доповнюється заняттями в численних гуртках, студіях, секціях та клубах за інтересами. Логіка та біотехнології, комп'ютери та чотири іноземних мови, давньогрецька та латина, право та економіка, власна музична школа (фортепіано, скрипка, гітара, синтезатор, композиція), шахи, таєквондо та футбол, теніс та баскетбол, театр та образотворче мистецтво, бальні танці, ковзани - ось далеко не повний перелік того, на що може розраховувати учень Олександрійської гімназії. Додамо до цього найкращу бібліотеку, відео-та аудіотеку, комп'ютерні класи, чудово обладнані кабінети з природничих та гуманітарних дисциплін, спортивні майданчики, фітнес-центр, сучасну їдальню та окремий блок для найменших школярів з ігровою та спеціально розробленими меблями.

У гімназії працюють чудові вчителі, відомі як в Україні, так і далеко за її межами. Разом з вітчизняними вчителями тут плідно працюють фахівці з Австрії, забезпечуючи високий рівень навчально-виховного процесу. В Олександрійській гімназії використовуються новітні педагогічні тех-иології, сучасні засоби обробки інформації, вдало поєднуються колективні, групові та індивідуальні заняття.

Олександрійська гімназія - це справді міжнародна школа. Тут отримали ґрунтовні знання діти з Німеччини, Австрії, Росії, Чехії. Швейцарії, Латвії, Південної Кореї, Польщі.

Навчальний заклад підтримує широкі різноманітні зв 'язки з освітніми установами багатьох країн світу.
Випускники гімназії навчаються в провідних університетах України, Канади, Австрії, Росії, СІНА.Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".
Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!