s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статті з журналу Навчання за кордоном Европейский диплом - давно не роскошь, а доступное образование для всех!


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Освіта в сфері туризму за кордоном

Журнал «Сучасна освіта» №6-7 (червень-липень, 2017 рік)

Спеціалізації, варіанти і вартість навчання, стипендії та університети в сфері туризму і гостинності – про це наша стаття.

професії в сфері туризмуЗгадайте свою останню туристичну поїздку. Безліч людей намагалися зробити її якомога більш приємною і комфортною – від пілотів і бортпровідниць у вашому літаку до працівників готелю і ресторану, в якому ви обідали. Професійна область туризму і гостинності включає в себе безліч спеціальностей, цікавих і затребуваних у всьому світі. Як і де вивчати туризм і гостинність за кордоном?

Кар'єрні перспективи

Багато студентів вирішують вивчати туризм і готельну справу за кордоном для того, щоб більше подорожувати і побачити світ. Робота в цій індустрії часто передбачає закордонні поїздки, за які вам ще й будуть платити! Якщо ви відчуваєте в собі організаторський талант і готові зробити життя людей навколо більш комфортним і красивим, то сфера туризму – для вас.

Залежно від отриманої спеціалізації, студент, який вивчав туризм і відпочинок, може отримати одну з наступних професій:

 •  Керуючий готелем
 •  Керуючий рестораном
 •  Туристичний менеджер
 •  Спеціаліст з реклами в галузі туризму
 •  Працівник центрів відпочинку і розваг
 •  Кухар
 •  Офіціант
 •  Бортпровідник
 •  Менеджер по роботі з людьми
 •  Спеціаліст в області спорту і екстремального спорту
 •  Івент-менеджер.

Кар'єра в готельному, туристичному або ресторанному бізнесі дасть вам можливість спілкуватися з людьми і активно проявляти свій творчий потенціал. Достатньо отримати спеціальну освіту і успішно пройти робочу практику.

Варіанти навчання

Отже, з чого ж почати?
 
Ви можете вступити до закордонного вузу на програму в сфері гостинності і туризму відразу після школи. У такому випадку ви можете отримати практичну середню професійну освіту або міжнародний туризмж відразу вступити на бакалаврат. Для цього необхідні хороші оцінки і зацікавленість в предметі. Не зайвим буде знання іноземних мов.

 Також можна продовжити навчання за фахом у сфері відпочинку і туризму. Для цього потрібно мати досвід вивчення відповідних дисциплін, бажано на міжнародному рівні, а також добре володіти хоча б однією іноземною мовою.

 У магістратуру в області готельної справи та туризму приймають студентів, які мають ступінь бакалавра в суміжній спеціальності. Плюсом буде наявність досвіду роботи.

Отримання ступеня в галузі туризму та гостинності зазвичай має на увазі вивчення готельного та туристичного менеджменту, івент-менежменту, економіки, управління турами, маркетингу та ін. Курси зазвичай складаються з лекцій, семінарів, навчальних поїздок, майстер-класів та групових практичних занять, прищеплюють навики роботи в колективі. Навчання в бакалавраті носить більш теоретичний характер, в той час як магістерський ступінь є більш вузьким і дозволяє займати ключові пости в туристичній та готельній індустрії.

Для вивчення туризму і відпочинку варто вибирати вуз, який сам по собі знаходиться в популярному туристичному місті або країні і пропонує можливості для стажування в партнерських ресторанах, готелях і туристичних фірмах. Крім отримання реального робочого досвіду, для освоєння даної професії також важливо вивчати іноземні мови, які часто вже включені в академічні програми вузів.

Тривалість і вартість навчання

Навчання в бакалавраті за програмами гостинності та туризму зазвичай триває 3-4 роки, можна також пройти інтенсивний курс і отримати диплом за 2 роки. Далі навчання в магістратурі триває 1-2 роки, залежно від навчального закладу.

Вартість навчання за туристичними спеціальностями залежить від конкретного навчального закладу і, в середньому, становить US $ 8,000-15,000.

Спеціалізації

Університетська освіта в сфері туризму і гостинності зазвичай орієнтована на практичну роботу і має досить вузьку спеціалізацію. Залежно від країни навчання, найбільш популярними сьогодні є такі спеціалізації:

 •  Готельний бізнес
 •  Туризм
 •  Гостинність
 •  Менеджмент в сфері розваг
 •  Авіація
 •  Організація харчування (кейтерінг)
 •  Кулінарне виробництво.

Цікаві навчальні програми

ТуризмНавчальні програми в сфері гостинності і туризму можна умовно розділити на управлінські і не управлінські. Зокрема, Університет Хассон пропонує широкий вибір ступенів в адмініструванні та управлінні готельним, ресторанним і туристичним бізнесом, включаючи ступінь MBA. А для більш творчих особистостей та майбутніх кухарів підійде навчання в школах мережі Le Cordon Bleu, розташованих по всьому світу.

Крім того, популярність набирають нові напрямки, такі як готельне і ресторанне обслуговування класу люкс, яке можна вивчати в магістратурі в Університеті Західного Лондона.

Стипендії

Студенти, які вивчають туризм та готельну справу за кордоном, можуть розраховувати на отримання різних стипендій. Зокрема, популярні стипендії для бізнес-спеціальностей в галузі туризму.

 Mark Beaumont Scholarship Fund
Стипендія призначена для студентів, які вивчають бізнес, адміністрування або маркетинг в вузах США, і збираються працювати в індустрії розваг. На стипендію можуть претендувати російськомовні студенти, які отримують ступінь в готельному або туристичному менеджменті.

 Jane M Klausman Women in Business Scholarship
Стипендії у розмірі від US $ 1,000 до US $ 7,000 доступні жінкам, які отримують бізнес-освіту з різними спеціалізаціями, включаючи туристичний і готельний менеджмент.

Кращі університети в галузі туризму

 SEGi University, Малайзія
Школа гостинності та туризму в складі цього вузу має міжнародний знак якості. Викладання в Університеті SEGi засноване на високих стандартах, і школа націлена на підготовку фахівців для швидко зростаючого туристичного сектора Малайзії та інших країн. Студентам даються всі можливості для стажування та успішного працевлаштування за рахунок співпраці школи з безліччю готелів і ресторанів.

Тут можна вивчати міжнародний туризм і готельний менеджмент. Також пропонуються програми Foundation в комерції, Сертифікатні програми в управлінні готелем і дипломні програми зі спеціалізацією в кулінарії, випічці, готельному і туристичному менеджменті.

 Husson University, США
Університет Хассон дає студентам можливість навчатися в інтернаціональному середовищі і пропонує більше 50 програм бакалаврату, а також програми магістратури та докторантури.

Майбутні працівники туристичного сектора тут можуть отримати ступінь бакалавра в готельному і туристичному менеджменті зі спеціалізацією в продажах і маркетингу або веденні малого бізнесу, подвійну ступінь бакалавра в фінансах і готельному управлінні, ступінь магістра в бізнес-адмініструванні і гостинності. Також пропонується програма MBA бізнес-адміністрування зі спеціалізацією в гостинності та туристичному менеджменті.

Вартість навчання на бакалавраті – US $ 15,730.
Вартість навчання в магістратурі –  US $ 15,750.

 Dublin Institute of Technology, Ірландія
Дублінський технологічний інститут пропонує сучасні кар'єрно-орієнтовані навчальні програми, спираючись одночасно на стандарти традиційної європейської освіти та актуальні потреби ринку праці.

На базі Відділення готельного менеджменту і туризму пропонуються програми Foundation, Сертифікатні та дипломні програми, програми бакалаврату та магістратури, а також цілеспрямовані короткострокові курси. Спеціалізацію можна отримати в туристичному, готельному та івент-менеджменті, туристичному маркетингу і міжнародному готельному бізнесі.

Вартість навчання на бакалавраті – US $ 14,000-16,000.
Вартість навчання в магістратурі – US $ 14,000-16,000.

 Queensland Institute of Business and Technology, Австралія
Інститут бізнесу і технологій Квінсленда працює у співпраці з Університетом Гріффіта і допомагає студентам отримати доступ до вищої освіти. Після успішного отримання диплома QIBT студенти переходять на другий курс аналогічної програми навчання в Університеті Гріффіта.

Вуз видає ступінь асоціата в комерції та бізнесі зі спеціалізацією в міжнародному туризмі та готельному менеджменті, а також дипломи в готельному менеджменті. Навчання на курсах триває від 2 триместрів до 2 років.

 Stenden University, Нідерланди
Відділення туристичного і готельного менеджменту Стенденского університету є одним з найбільших і найкращих в Європі. Додаткову спеціалізацію менеджера можна також отримати в бізнесі, медіа та розвагах. Вуз приділяє велику увагу інтеграції студентів в професійну індустрію, всі навчальні програми тут припускають проходження серйозної робочої практики.

Ступінь бакалавра і магістра тут можна отримати в готельному і туристичному менеджменті, менеджменті дозвілля, міжнародній готельній справі, готельному та сервісному менеджменті, дозвіллі та туризмі. Також доступна ступінь асоціата в готельному менеджменті. До речі, на рівні магістратури в Стенденском університеті можна отримати подвійну ступінь – нідерландського і британського зразка.

Вартість навчання на бакалавраті – US $ 8,300.
Вартість навчання в магістратурі – US $ 12,000-16,300.

Автор: Марія Стефанович
За матеріалами: https://www.hotcourses.ru

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!