s-osvita.com.ua Перелік спеціальностей (з 1.09.2015 року) 07 Управління та адміністрування Підприємництво, торгівля та біржова діяльність / Предпринимательство, торговля и биржевая деятельность

Галузь знань: 07 Управління та адміністрування Спеціальність: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність / Предпринимательство, торговля и биржевая деятельность Код: 076

Випускник може:

Керувати: підприємством, установою, організацією, фірмою, службою, відділом, підрозділом, власним бізнесом.

Аналізувати: ресурси, процеси і результати діяльності підприємства, конкурентне середовище підприємства.

Розробляти: загальні і функціональні стратегії підприємства, бізнес-проекти підприємства, системи прогнозування і планування діяльності.

Організовувати: процеси управління та прийняття рішень, ·ділові контакти підприємства із зовнішнім середовищем.

Забезпечувати: обґрунтування рекомендацій щодо розв’язання проблем функціонування і розвитку підприємства, поєднання та оптимізацію всіх видів ресурсів для цілеорієнтованої діяльності підприємства.

Контролювати: використання ресурсів

Випускник зможе працювати: керівником, комерційним директором, антикризовим керівником, головним економістом, начальником планово-економічного відділу, начальником відділу цін, аналітиком, фахівцем з ефективності підприємництва, консультантом з економічних питань, радником на підприємствах, в установах, організаціях всіх форм власності і видів економічної діяльності, в органах державної влади, державних установах, організовувати власний бізнес.

Абсолютно все специальности, которые преподают в вузах, по которым защищают дипломы или диссертации, получают образовательно-квалификационный уровень или научную степень, имеют унифицированный код.
Коды специальностей универсальны для всех вузов Украины и значительно упрощают оформление документов и учет.
Чтобы найти информацию о дисциплине, не нужно пересматривать весь список специальностей - достаточно ввести код.
Перечень и коды специальностей и областей знаний утвержден постановлением Кабинета Министров Украины.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!