s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Канаде Навчання в Канаді


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Навчання в Канаді

Журнал «Сучасна освіта» №2 (лютий, 2017 рік)

В системі вищої освіти давно визначені три світові лідери: США, Великобританія і Канада. Однак, на відміну від перших двох, країна кленового листа вигідно відрізняється більш прийнятною вартістю навчання.

Чому Канада?

Репутація канадської освіти заснована на якості і визнаній досконалості усієї освітньої системи. Канадські дипломи цінуються у всьому світі. Міжнародні фахівці з освіти часто обирають Канаду для наукових досліджень, співробітництва та партнерства. І ось чому:

• Учні початкових та середніх шкіл (K-12) Канади незмінно входять до п'ятірки найкращих в світі у читанні, математиці та природничих науках в рамках Міжнародної програми з оцінки освітніх досягнень учнів, яку проводить Організація з економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Іноземні студенти занурюються у сприятливе середовище з акцентом на особистісно-орієнтованому навчанні.

Університети Канади є одними з кращих у світі. У 2012 році, 4 канадських університетів увійшли в топ-100 Шанхайського рейтингу ARWU і 22 потрапили в топ-500; 3 університети увійшли в топ-50 рейтингу університетів QS і 20 – в топ-500 цього рейтингу;  5 університетів зазначені в топ-100 кращих вишів світу за версією Times і 8 – серед 200 найкращих навчальних закладів, відзначених цим рейтингом.

Канадські університети беруть участь у більш ніж 5000 активних міжнародних угод про співробітництво з партнерами в усьому світі.

Канадські коледжі, політехнічні інститути та загальні та професійні коледжі Квебеку (CEGEPs) пропонують кар’єро-орієнтовані програми, що відповідають потребам галузей економіки та мають високий і постійно зростаючий рівень прикладних досліджень, спрямованих на вирішення проблем економіки. Більше 90% випускників коледжів Канади працевлаштовуються у своїй галузі протягом шести місяців після закінчення навчального закладу та 93% роботодавців задоволені рівнем підготовки випускників.
Мовні школи в Канаді є лідерами в галузі мовної підготовки на всіх рівнях, забезпечуючи широкий вибір програм англійською та французькою мовами для подальшого навчання, особистісного розвитку або бізнес-підготовки.

Процес імміграції для іноземних студентів в Канаді – вид на проживання і статус резидента

Навчання в Канаді цікаве ще й тим, що провчившись в канадському коледжі чи університеті два академічних роки, іноземний студент може подавати документи на імміграцію, не виїжджаючи з Канади. Тобто, перебуваючи на території Канади, студент отримує статус резидента Канади – вид на проживання. І тоді він може користуватися всіма соціальними захистами і правами, крім права брати участь у виборах. Маючи вид на проживання Канади, не потрібно буде оформляти дозвіл на роботу, оплачувати страховку на медицину і т.д.

Після того, як іноземний студент отримує посвідчення на проживання Канади (статус резидента Канади), він повинен дотримуватися одної вимоги по проживанню: з дня отримання цього статусу необхідно прожити в Канаді 3 роки з 6-ти років, щоб не втратити статус резидента і мати можливість подати прохання на отримання Канадського Паспорта. Маючи канадський паспорт, ви можете пересуватися безвізово по всій Європі, в’їзжати без візи в усі країни Британської співдружності і ін.

Кроки на шляху до навчання і проведення досліджень в Канаді

Отримайте офіційну інформацію про можливості навчання та проведення наукових досліджень в Канаді на будь-якому освітньому рівні на нашому веб-сайті Освіта в Канаді:

  • Оберіть програму і навчальний заклад, які відповідають вашим інтересам.
  • З'ясуйте, скільки коштує вчитися в Канаді згідно ваших критеріїв.
  • Визначте необхідність отримання дозволу на навчання та інші вимоги до документів, необхідних для в'їзду в Канаду.
  • Дізнайтесь про наявність стипендій для міжнародних студентів та дослідників, які мають визначні досягнення.
  • Дізнайтеся про можливості працевлаштування для студентів і випускників.


Корисні ресурси про освіту в Канаді

Сайт Освіта в Канаді (http://www.educanada.ca/) є вичерпним джерелом для міжнародних студентів та дослідників, які прагнуть здобути освіту в Канаді. Знайдіть все, що вам потрібно для досягнення ваших навчальних та науково-дослідних цілей.

Зверніться в представництво Канади у вашій країні, щоб дізнатися більше про подання заяви на дозвіл на навчання, тимчасову візу резидента або про тривалість та вартісь розгляду справи.

Канадський інформаційний центр з питань міжнародних дипломів  http://www.cicic.ca/2/home.canada (CICIC) є єдиною брамою для міжнародних студентів та фахівців, що містить інформацію про навчання і працевлаштування в Канаді та визнання і оцінку зарубіжних дипломів. CICIC входить до складу Ради міністрів освіти Канади (CMEC).

Студентська віза в Канаду: з чого почати?

Студенти, які планують здобувати вищу освіту в Канаді або проходити підготовчу програму тривалістю більше 6 місяців, повинні отримати студентську візу, Student Permit, для навчання і проживання на території Канади в період навчання.

Student Permit – офіційний документ, який видається Урядом Канади і дозволяє вам отримувати освіту в цій країні. Також цей документ дає вам право проживати на території Канади в період від 1 року до 4 років.

Отримання студентської візи – досить тривалий процес і може зайняти від 60 днів до 3 місяців. Ми завжди рекомендуємо студентам подавати документи якомога раніше.

Як отримати студентську візу (Student Permit) в Канаду?

Для отримання освіти в Канаді, вам необхідно відповідати певним вимогам і підготувати певні документи:

1. Ви повинні отримати лист про зарахування на програму навчання від визнаного Урядом Канади навчального закладу. Університет або коледж повинен мати реєстраційний номер Designated Institution Number. Список навчальних закладів ви можете знайти за посиланням: designated learning institution (http://www.cic.gc.ca/english/study/study-institutions-list.asp).

2. Подати заяву на отримання студентської візи ви можете в Посольстві Канади в Україні.

3. Заповніть аплікаційну форму, доповнивши її документами, які підтверджують вашу особу, фінансове забезпечення, мотиваційним листом.

4. Зверніть увагу, що останнім часом студентам з України необхідно надати «довідку про несудимість». Заздалегідь замовте цей документ.

5. Після того, як посольство розглянуло ваші документи, вам видадуть направлення на медичний огляд. Для навчання та перебування e Канаді стан вашого здоров'я повинен бути задовільним.

6. Пам'ятайте: ви повинні переконати (наданими документами) посольство і візового офіцера про те, що ви повернетеся в Україну після закінчення програми.

За матеріалами:
http://edusteps.com.ua,
http://canadainternational.gc.ca

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!