Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Українсько-американський університет Конкордія, УАУК

УАУК, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1997

Інформація про внз:

Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні" (назва обиралася більше двадцяти років тому згідно з умовами того часу і з тих пір не змінювалася, тому виглядає дещо нелогічною і перевантаженою, так само, як і назви багатьох українських вишів) відкрив двері першим студентам у 1997 році.

Двадцять перший раз випускники шкіл, ліцеїв, гімназій України та багатьох країн світу цього року віддали перевагу навчанню у міжнародному оточенні, переважно англійською мовою, без списування, без плагіату, без "ліквідації заборгованості", без лекцій та практичних (семінарів) як таких.
Протягом цих 20+ років у нас працювали викладачі та приїжджали запрошені викладачі (guest lecturers) зі США, Канади, Британії, Німеччини, Туреччини, Китаю, Індії, Австралії, Болгарії та інших країн світу.

Наші студенти та випускники представляють більше 30 країн світу.

Наші випускники працюють в успішних українських та міжнародних компаніях та організаціях, займаються власним бізнесом на всіх континентах земної кулі.
ВМУУ працює відповідно до ліцензії МОН України, має державну акредитацію програм бакалаврів та магістрів з менеджменту, міжнародного бізнесу та менеджменту зовнішньо-економічної діяльності. Програми бакалаврів та магістрів з адміністрування бізнесу (BBA та MBA) є акредитованими міжнародною незалежною агенцією FIBAA (Бонн, Німеччина), що визнається CHEA (США).

На нашому двадцять першому році наш давній партнер Університет Конкордія (Вісконсин/Анн Арбор) - Concordia University (Wisconsin / Ann Arbor) став офіційним співзасновником Українсько-американського гуманітарного інституту "Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні". Для нас є великою честю, що наш співзасновник надав згоду використати в нашій новій назві слово-символ Конкордія! Значення слова Конкордія - консенсус, згода, злагода, погодження, мир - набуває все більшого значення і ваги в історичному розвитку світу, країн, суспільства і окремої людини. Наш Університет, який сьогодні називається - Українсько-американський університет Конкордія (Ukrainian-American Concordia University), буде і надалі забезпечувати якісну бізнес-освіту за найкращими міжнародними стандартами. Зміна назви університету не впливає на чинність дипломів.

Ласкаво просимо до Українсько-американського університету Конкордія (УАУК), до програм подвійних дипломів з Університетом Міннесоти Крукстон (США), Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) та Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща).

Запрошуємо на програми інтернатури та обміну студентів з Університетом Конкордія Вісконсин / Анн Арбор (США), Університетом Трір (Німеччина), Університетом прикладних наук Вормз (Німеччина), Університетом менеджменту Варна (Болгарія).

Навчайтеся з нами в Україні та за кордоном!

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Спеціальності бакалавріату:
"Менеджмент"
"Міжнародні економічні відносини"

На 3 курсі студенти спеціальності "Менеджмент" зможуть обирати одну  із освітніх програм: Бізнес-адміністрування, Менеджмент готельного бізнесу, Менеджмент інформаційних систем та Е-бізнесу.
На 3 курсі студенти спеціальності "Міжнародні економічні відносини" зможуть обирати одну з освітніх програм: Міжнародні економічні відносини, Міжнародний бізнес, Міжнародна економіка.

Студенти - бакалаври мають змогу навчатися на програмі подвійних дипломів бакалавра в Університеті Міннесота Крукстон (США).

Магістратура: спеціальність "Менеджмент"
Спеціалізація менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Бізнес-освіта, програми МБА в ConcordiaUA спрямована на підготовку фахівців, які здатні працювати в міжнародних компаніях та керувати міжнародним бізнесом.
Усі програми викладаються англійською мовою.
Спільна програма з підготовки бакалавра зі спеціальності "Менеджмент" + ВВА,  після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка,  акредитований Міністерством освіти і науки України, та міжнародний диплом у галузі ділового адміністрування Українсько-американського університету Конкордія,  акредитований FIBAA.
Спільна програма з підготовки бакалавра зі спеціальності "Міжнародні економічні відносини"+ ВВА, після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка,  акредитований Міністерством освіти і науки України, та міжнародний диплом у галузі ділового адміністрування Українсько-американського університету Конкордія,  акредитований FIBAA.
Спільна програма з підготовки магістра зі спеціальності  "Менеджмент" + МВА ,  орієнтована на міжнародний менеджмент та бізнес, після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка,  акредитований Міністерством освіти і науки України та міжнародний диплом Українсько-американського університету Конкордія,  акредитований FIBAA.
Програма з підготовки магістра зі спеціальності "Менеджмент",  орієнтована на міжнародний менеджмент, після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка,  акредитований Міністерством освіти і науки України.

Інформація для абітурієнта

Студенти Українсько-американського університету Конкордія мають можливість навчатися за програмою офіцерів запасу на факультеті військової підготовки Військового інституту Київського національного університету імені Т. Шевченка.

Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Українсько-американського університету Конкордія (УАУК) у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Тургенєвська, 8-14
  • Телефони: (044)236-90-85, (044)236-19-16, (050)331-42-95

Додаткова інформація

  • Підготовчі курси: так
  • Військова кафедра: так
  • Друга вища освіта: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

18.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.