Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Нікопольський економічний університет, НЕУ

НЕУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації III, Рік заснування 1992

Інформація про внз:

Нікопольський економічний університет - приватний вищий навчальний заклад України ІІІ рівня акредитації.

ПВНЗ "Нікопольський економічний університет" - це сучасний навчально-науковий комплекс з розвиненою матеріально-технічною базою і соціальною інфраструктурою, єдиний самостійний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації в Нікопольському регіоні.
Розпочав свою діяльність університет у вересні 1992 році, як Нікопольський інститут управління бізнесу і права.
З 2002 року "Нікопольський інститут управління бізнесу і права" було реорганізовано у приватний вищий навчальний заклад "Нікопольський економічний університет".

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Економічний факультет:
Кафедра Менеджменту;
Кафедра Обліку і аудиту;
Кафедра Фінансів і кредиту;
Кафедра Маркетингу.

Сьогодні університет готує фахівців зі спеціальностей: "Менеджмент", "Маркетинг", "Облік і аудит", "Фінанси і кредит", "Менеджмeнт природооxоронної діяльноcті" за денною та заочною формами навчання.

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Університет має новий власний корпус і сучасну матеріально-технічну базу. Навчальний процес проходить в аудиторіях, обладнаними сучасними комп'ютерами та ноутбуками з ліцензованими програмними забезпеченнями і доступом до мережі Інтернет з підтримкою wi - fi.
При підготовці до занять студенти опрацьовують програмний матеріал, використовуючи WEB -сторінки викладачів, комп'ютерні підручники, нормативну базу та іншу науково-методичну літературу, яка знаходиться в базі науковій бібліотеці університету.
У Нікопольському економічної університеті працює культурно-просвітницький, дoзвільний цeнтр, дo склaду якогo вxодить комплекc для проведeння культурно-маcових заxодів.
Випуcкники універcитету мaють можливіcть працевлаштуватиcя в рeгіоні тa зa йогo мeжами.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Нікопольського економічного університету в Нікополі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Нікополь
  • Адреса: вул. Запорізька, 31
  • Телефони: (0566) 68-06-66

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

17.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.