Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Кіровоградський інститут розвитку людини ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

КІРоЛ "Україна", Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації ІІІ-IV, Рік заснування 1998

Інформація про внз:

Кіровоградський інститут розвитку людини "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (КІРоЛ "Україна") - приватний вищий навчальний заклад інтегрованого типу, відкритий для молоді неоднакового рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров'я (ІІІ-IV рівень акредитації).

У 1998 році на базі ДЛАУ (Державна льотна академія України) виникло Кіровоградське відділення "Інституту розвитку людини". Останній знаходився в Києві. Перші 49 студентів оволоділи спеціальностями "Правознавство" та "Банківська справа". Через рік, на базі відділення створюється Кіровоградське представництво "Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна". Заклад отримав право готувати студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" та "бакалавр".

Навчальний процес спочатку забезпечували викладачі-сумісники з Державної льотної академії України. Лише з 2000 року почав формуватися постійний штат. Навчальний процес здійснювався за триместровою системою. Невдовзі, Кіровоградська філія, отримавши високу ступінь акредитації, стала самостійним Інститутом розвитку людини "Україна", де навчається 40% студентів з обмеженими фізичними можливостями.

Мета Кіровоградського інституту розвитку людини - випуск кваліфікованих, соціально активних, фізично міцних і духовно зрілих спеціалістів за фахом "Правознавство", "Фінанси", "Менеджмент організацій", "Фізична реабілітація", "Видавнича справа та редагування", "Документознавство та інформаційна діяльність". Інститут має широку базу практики студентів як на підприємствах приватного сектору, так і в державних установах, органах влади і самоврядування. Найкращим студентам гарантується працевлаштування.

Інститут має сталі зв'язки з вітчизняними і закордонними навчальними та науково-дослідними закладами, а саме: з Інститутом проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної Академії Наук України, Інститутом археології Національної Академії Наук України, Інститутом вищої освіти АПН України, Науково-дослідним інститутом фізичних методів лікування і медичної кліматології Кримської АО, з інститутом Кракова, Вроцлава (Польща).

Інститут розширює коло своїх інтересів у багатьох галузях (як на теренах України, так і за кордоном) через реалізацію наукових розробок, моніторинг проблем розвитку громади, реалізацію проектів розбудови гуманного суспільства, залучаючи викладачів і студентів. Така робота вимагає від виконавців оптимальної адаптації в зовнішньому секторі, широкого кругозору, толерантної поведінки, досконалого вміння користуватися комп'ютерною та офісною технікою, поглибленого знання англійської мови, звичаїв та менталітету оточуючого світу.
Кіровоградський інститут розвитку людини займає авторитетне місце серед ВУЗів, які випускають фахівців для зміцнення економіки, культури, духовності і міжнародного визнання держави України.
У 2012 році створено Центральноукраїнський юридичний коледж, який зможе запропонувати альтернативний варіант вступу до інституту та продовжити навчання на старших курсах.
При інституті постійно діють підготовчі курси з усіх спеціальностей, які допоможуть здобути необхідні знання та підготовку для подальшого навчання в ВУЗІ.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності
Кафедра фінансів та менеджменту
Кафедра правознавства
Кафедра фізичної реабілітації
Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін
Військова кафедра

Кіровоградський інститут розвитку людини проводить набір громадян України у студентство за спеціальностями:

 • Право
 • Фізична терапія, ерготерапія
 • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
 • Фінанси, банківська справа та страхування)
 • Менеджмент

Навчання проводиться терміном 4 роки.

Інформація для абітурієнта

По всіх напрямах здається конкурсний предмет ЗНО з кількістю балів 100 і більше з базовим рівнем з 3-х предметів.
За напрямами на І-й курс:

 • "Право" подаються конкурсні предмети: українська мова та література; історія України, географія або англійська мова;
 • "Фізична терапія, ерготерапія" подаються конкурсні предмети:     українська мова та література, біологія, історія України або хімія;
 • "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" подаються конкурсні предмети: українська мова та література, історія України, географія або англійська мова;
 • "Фінанси, банківська справа та страхування" подаються конкурсні предмети: українська мова та література, математика, історія України або географія;
 • "Менеджмент" подаються конкурсні предмети:     українська мова та література, історія України, математика або географія;

Заяви подаються тільки в електронній формі на денну і заочну форму (окрім інвалідів І-ІІ груп, осіб, що звільнилися з лав ЗСУ після 30.11.2017 р.). На комерційну (контракт) форму навчання - подання заяв необмежено.
Демобілізовані приймаються на навчання після демобілізації зі строкової служби та запису у військовому квитку.

Додаткова інформація:
Сьогодні інститут має бібліотеку (близько 17000 тис. книг) з читальним залом, 14 аудиторій, у т.ч. 1 лекційна на 100 студентів, 2 комп'ютерні класи, тренажерний зал, оздоровчу лабораторію фізичної реабілітації, буфет, спортивну площадку.

Бібліотека Кіровоградського інституту розвитку людини була створена в 1998 році. Її діяльність спрямована на виховання гармонійної, морально досконалої особистості, відкритої до творчого та інтелектуального розвитку. Бібліотека КІРоЛ "Україна" налічує 19064 примірників. За останній час поновилась новими електронними підручниками.
Третьокурсники мають можливість навчатись на військовій кафедрі та отримати військове звання. Для людей пенсійного віку працює Вища народна школа.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Кіровоградського інституту розвитку людини "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (КІРоЛ "Україна") в Кропивницькому (Кіровограді), термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Кропивницький (м. Кіровоград)
 • Адреса: пл. Дружби народів, 8
 • Телефони: (0522)227489

ОКР

бакалавр

Оновлено:

25.05.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.