Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Київська дитяча Академія мистецтв

КДАМ, Тип ВНЗ: Академія, Рік заснування 1994

Інформація про внз:

Київська дитяча Академія мистецтв(КДАМ), заснована Київською міською державною адміністрацією у 1994 році, - професійний вищий мистецький навчальний заклад інноваційного типу для дітей та юнацтва.

Автор концепції і перший ректор КДАМ - народний артист України, професор, академік Національної Академії мистецтв України, член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України, композитор Михайло Чембержі.

В основі створеної ним концепції освітньої діяльності КДАМ - ідея безперервної мистецької освіти, поєднання чотирьох рівнів навчання (підготовча - початкова - основна - вища школи) в одному закладі.
В Академії здійснюється підготовка фахівців з різних мистецьких спеціальностей: музичне мистецтво, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, хореографія.

До структури КДАМ, окрім навчального комплексу, входять різні спеціалізовані центри, п'ять факультетів: музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, театрального мистецтва, хореографічного мистецтва, а також факультет з підготовки юних абітурієнтів, спецкурсів та майстер-класів. Випускники Академії отримують відповідно базову середню, повну загальну середню освіту та відповідну спеціальну освіту, освітній ступінь "бакалавр".

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультет музичного мистецтва
Проводить навчання за чотирма базовими спеціалізаціями: фортепіано, оркестрові струнні (скрипка, альт, віолончель), оркестрові духові та ударні інструменти (флейта, кларнет, саксофон, фагот, валторна, гобой, ксилофон), народні інструменти (бандура, гітара). Додаткова спеціалізація - клавесин, постановка голосу, основи композиції та імпровізації, основи диригування.

Факультет образотворчого мистецтва
Навчання проводяться за такими спеціалізаціями: графіка, живопис, декоративно-прикладне мистецтво, скульптура.

Факультет театрального мистецтва
Готує професійних акторів музично-драматичного театру, кіно, телебачення, дикторів і авторів - ведучих радіо і телебачення, артистів естрадно-філармонічного профілю. Визначальними моментами навчально-виховного процесу юних студентів є ознайомлення з суттю і поняттям театрального мистецтва та його основними жанрами, формами, стилями і напрямками, а також творчими методами та основами акторської техніки К.С.Станіславського, Леся Курбаса, М.Чехова, Б.Брехта, Є.Вахтангова, Є.Барби, Г.Крега тощо. Важливим у вихованні творчої особистості майбутнього актора з високими духовним, художньо-естетичним, інтелектуальним потенціалом є озброєння іншими професійними знаннями та навичками, що включають в себе такі дисципліни як "Риторика (сценічна мова)", "Історія мистецтв", "Основи сценографії", "Основи літературної творчості та драматургії", "Пластика і танець (сценічний рух)".

Факультет хореографічного мистецтва
Факультет здійснює професійне навчання хореографічному мистецтву за наступними дисциплінами: класичний танець, народно-сценічний танець, сучасний танець.

Педагоги досвідчені спеціалісти з великим сценічним і викладацьким досвідом роботи. В процесі навчання студентів враховується їх індивідуальні можливості при створенні різножанрового постановочного матеріалу .

Студенти факультету приймають активну участь у професійних міжнародних конкурсах, творчих проектах за межами Академії, в театральних постановах.

Спеціальності:

  • 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
  • 025 Музичне мистецтво
  • 026 Сценічне мистецтво


Інформація для абітурієнта

Факультет з підготовки юних абітурієнтів, Майстер-класів та спецкурсів
Факультет з підготовки юних абітурієнтів майстер-класів та спецкурсів був створений на базі підготовчого відділення у 2001 році. Факультет є структурним підрозділом КДАМ, що працює відповідно концепції освітньої діяльності на засадах безперервної мистецької освіти
На факультеті працюють спецкурси з комп'ютерної графіки та за напрямками мистецтв (образотворчий, музичний та хореографічний) для учнів, які навчаються в інших загальноосвітніх закладах. Метою навчання на спецкурсах є підготовка учнів до вступу на будь-який курс усієї освітньо-мистецької вертикалі Вищого мистецького коледжу Академії або для індивідуального творчого розвитку. Також на факультеті проходять Майстер-класи із знаними митцями та відомими викладачами вищих мистецьких навчальних закладів.

Додаткова інформація:
До послуг наших студентів: Бібліотека. Зали для виступів. Кав'ярня. Комп'ютерні класи. Місця відпочинку. Музичний інструментарій. Галерея.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Київської дитячої Академії мистецтв(КДАМ) в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: просп. Героїв Сталінграда, 10
  • Телефони: (044)410-93-10, (044)464-73-56

Додаткова інформація

  • Підготовчі курси: так
  • Безкоштовні\бюджетні місця: так
  • Стипендія: так

ОКР

бакалавр

Оновлено:

22.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.